Córka Adama Małysza przeżywała chwile grozy. Bała się swojego ojca, brutalna prawda wyszła na jaw

2021-05-06 13:22 Mateusz Wysokiński
Adam Małysz
Autor: Instagram/adammalyszofficial Adam Małysz

Karolina Małysz zdecydowała się opowiedzieć o swoim dzieciństwie. Okazuje się, że córka legendy polskiego sportu przez lata przeżywała wielki ból, a nawet miewała momenty, kiedy otwarcie bała się swojego ojca. Wszystko przez nadmierną popularność, która była dla niej nie do ścierpienia. Wyznanie członkini rodziny legendy polskiego sportu jest szokujące, okazuje się, że status gwiazdy polskiego sportu bardzo negatywnie wpływał na najbliższych medalisty olimpijskiego.

Adam Małysz jest postacią, której nie trzeba przedstawiać nikomu. "Orzeł z Wisły" ma za sobą karierę, która elektryzowała całą Polskę. Mistrz przez lata dostarczał nam wzruszeń, chwil dumy i wielkich triumfów, które rozsławiały nasz kraj na całym świecie. Okazuje się jednak, że tak olbrzymia popularność kosztowała bardzo dużo rodzinę samego skoczka. Karolina Małysz przyznała, że przez wiele lat swojego dzieciństwa bardzo się bała.

Adam Małysz bił rekordy popularności. Karolina Małysz bała się swojego ojca

Kiedy nastały czasy "Małyszomanii" wydawać się mogło, że życie skoczka nabiera pozytywnego obrotu, a państwo Małysz stali się jedną z najbogatszych rodzin w Polsce. Wielkie pieniądze jednak nie dają szczęścia, o czym przekonała się Karolina Małysz. Córka mistrza wyznała, że jej dzieciństwo nie było usłane różami, a mijało w cieniu lęku o swojego tatę, a także natrętnych dziennikarzy, którzy nie dawali spokoju, ani jej mamie. Sam Małysz przyznał, że sława była dla niego przytłaczająca.

Karolina Małysz szokuje wyznaniem na temat ojca

Mimo wielkiej popularności Małysza, jego córka nie boi się opowiadać, o tym co działo się w jej rodzinnym domu, kiedy była małą dziewczynką. Jej relacja na temat sławy ojca, która była wyemitowana w "Dzień Dobry TVN" przykuła uwagę polskiej opinii publicznej, a wszyscy odkryli ciemniejszą stronę sławy legendarnego sportowca. Trzeba przyznać, że mimo popularności, kobieta ma za sobą naprawdę przykre doświadczenia. Aby poznać mroczne szczegóły dzieciństwa Karoliny Małysz, zajrzyj do galerii poniżej.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze