Kiedy dowiedzieliśmy się, kim byli rodzice Justyny Żyły, opadła nam szczęka. Ciężko w to uwierzyć

2021-11-27 11:13
Justyna Żyła
Autor: Instagram/justynazyla Justyna Żyła

Justyna Żyła jest postacią, która bez wątpienia wzbudza bardzo mieszane uczucia wśród fanów polskiego sportu i show-biznesu. Celebrytka znana jest bowiem głównie z burzliwego związku z Piotrem Żyłą, który zakończył się rozwodem. Na jaw wyszło, czym zajmowali się rodzice byłej uczestniczki "Tańca z Gwiazdami". Będziecie zadziwieni.

Justyna Żyła jest postacią, której nie trzeba przedstawiać polskim fanom sportów zimowych. Celebryta, która dała się poznać od strony skandali obyczajowych i odtajniania tajemnic na temat małżeństwa z Piotrem Żyłą skrywa kilka sekretów rodzinnych, o których nigdy za bardzo nie mówiła. Jednym z sekretów byłej uczestniczki "Tańca z Gwiazdami" bez wątpienia jest to, czym zajmowali się jej rodzice. Prawda na ten temat zadziwi wielu fanów polskiego show-biznesu.

Mamy przecieki ze Złotej Piłki! Robert Lewandowski miał dostać pilną wiadomość. Wie, które miejsce zajmie

Justyna Żyła wyjawiła prawdę na temat swoich rodziców. Tym zajmuje się jej mama

O pracy mamy Justyny Żyły dowiedzieliśmy się z Instagrama samej Żyły, która nie tak dawno pochwaliła się podjęciem pracy w "Cukierni u Janeczki" w Wiśle. Jak sama przyznała, w tym miejscu od trzydziestu lat pracuje jej matka, która jest cukiernikiem.

- Od niedawna przeżywam „powrót na stare śmieci”. Przeżywam bardzo mile i sentymentalnie, przede wszystkim dlatego, że to w tej cukierni „dorabiałam” sobie jako nastolatka w weekendy i wakacje. Moja Mama natomiast pracuje tutaj jako cukiernik już od ponad 30 lat - chwaliła się Justyna Żyła.

Matka Wilfredo Leona dostała porażającą wiadomość. Musiała iść do kościoła i prosić Boga o pomoc, prawda wyszła na jaw

Aby zobaczyć prawdę na temat religii wyznawanej przez Justynę Żyłę, przejdź do galerii poniżej.

Praca taty Justyny Żyły jest niebezpieczna. O wszystkim powiedziała

W innym z postów na Instagramie Justyna Żyła dość przypadkowo pochwaliła się pracą swojego taty. Prezentując budę dla swojego psa, Gustawa, celebrytka wyznała, że jej ojciec przez lata pracował w służbach mundurowych.

-  budę muszę wam pokazać. Śpi z Karlą Swój transporter do...hmmm. pradziadków i cioci traktuje jak budę i czuje się bezpiecznie w tym samochodzie. (Wiem, co mówię, bo mój tata wiele lat był przewodnikiem psa i to niejednego, pracując w służbach mundurowych - napisała Justyna Żyła na Instagramie.

Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze