Robert Lewandowski

i

Autor: AP Robert Lewandowski

Mamy przecieki ze Złotej Piłki! Robert Lewandowski miał dostać pilną wiadomość. Wie, które miejsce zajmie

2021-11-27 7:32

Gala rozdania nagrody Złotej Piłki już w poniedziałek wyłoni najlepszego piłka na świecie, a wielką szansę w walce o nagrodę ma mieć Robert Lewandowski. Zdaniem Christiana Falka oraz Tobiego Altschaeffla z "Bilda", przedstawiciele "France Football" powiedzieli już Lewandowskiemu, które miejsce w plebiscycie zajmie. Będziemy świadkami wielkich emocji.

Robert Lewandowski stanie w poniedziałek przed szansą wygranej jednego z najważniejszych trofeów w piłce nożnej. O nagrodę "Złotej Piłki" ma powalczyć z Leo Messim, a wielu ekspertów wskazuje, że Polak nie jest na straconej pozycji w tej rywalizacji. Dziennikarze "Bilda", Christian Falk oraz Tobi Altschaeffl wyjawili w najnowszym odcinku podcastu "Bayern Insider", że przedstawicielstwo redakcji "France Football" już kontaktowało się z kapitanem reprezentacji Polski i wyjawiło mu, które miejsce zajmie w trakcie poniedziałkowej gali.

Legia już dogadana z Markiem Papszunem i jego sztabem! Kontrakt czeka na podpis, jest jeden problem

Robert Lewandowski pojedzie w poniedziałek na galę "Złotej Piłki". Które miejsce zajmie?

Zdaniem dziennikarzy Bilda, reprezentant Polski został poinformowany, że w trakcie poniedziałkowej gali powinien znaleźć się na liście TOP 3 najlepszych piłkarzy świata, co daje mu wielką szansę na wygranej. Jak na razie, kapitan "Biało-Czerwonych" najwyżej w plebiscycie był w 2015 roku, kiedy to dziennikarze i eksperci sklasyfikowali go na czwartym miejscu prestiżowego plebiscytu.

Mateusz Borek na gorąco po losowaniu baraży mundialu. Mówi wprost o możliwej katastrofie

Aby zobaczyć zdjęcia Roberta Lewandowskiego z odbierania nagrody "Złotego Buta" dla najlepszego strzelca Europy w sezonie 2020/2021, przejdź do galerii poniżej.

Lewandowski jak legendy polskiej piłki. Tylko Bońkowi i Deynie się to udało

Nawet jeśli Robert Lewandowski osiągnie zaledwie trzecie miejsce w plebiscycie Złotej Piłki, to będzie to dla polskich kibiców najlepszy wynik od 1982 roku, kiedy to trzecim piłkarzem świata został Zbigniew Boniek. Przed byłym prezesem PZPN sztuki tej dokonał legendarny kapitan kadry Biało-Czerwonch, Kazimierz Deyna w 1974 roku.

Sonda
Czy Robert Lewandowski zgarnie Złotą Piłkę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze