Marek Papszun

i

Autor: Cyfra Sport Marek Papszun

Legia już dogadana z Markiem Papszunem i jego sztabem! Kontrakt czeka na podpis, jest jeden problem

2021-11-26 18:43

Słowa prezesa Legii Dariusza Mioduskiego na temat Marka Papszuna zelektryzowały piłkarskie środowisko w Polsce. Według Mioduskiego to Papszun jest najlepszym kandydatem na trenera Legii Warszawa i ma nim zostać albo zimą, albo po zakończeniu sezonu. Jak się dowiedział „Super Express”, wszystko jest już przygotowane na powitanie Papszuna w Legii.

Marek Papszun porozumiał się z Legią Warszawa

- Mogę potwierdzić, że chcemy się porozumieć z Markiem Papszunem i jego sztabem. Jeśli nie będzie możliwe zatrudnienie go zimą, to jesteśmy gotowi poczekać do końca sezonu. Dzisiaj doceniamy pracę trenera Gołębiewskiego, a jednocześnie z odpowiednim wyprzedzeniem przygotowujemy się do współpracy z trenerem Papszunem – powiedział w wywiadzie dla legia.com Mioduski. Według naszych informacji to porozumienie już zostało zawarte. Na Papszuna, a także na jego sztab czeka gotowy kontrakt, który trzeba tylko podpisać.Co ważne, trener Papszun ma mieć zagwarantowaną pełną autonomię w zespole mistrza Polski i wpływ na całą strukturę klubu. Co więcej, jak się dowiedzieliśmy, trener Papszun już dziś interesuje się każdym piłkarzem Legii, co oznacza, że przygotowuje się do nowej pracy.  W Warszawie bardzo chcą, żeby szkoleniowiec dołączył do drużyny już zimą, dlatego czekają na decyzję Rakowa Częstochowa.

Kibice Legii oszaleją z radości po tych informacjach. Wielka nadzieja wlana w serca

Raków Częstochowa puści Marka Papszuna do Legii?

A ta nie musi być pozytywna dla Legii. Informacje o zainteresowaniu Papszunem ze strony Legii nie zostały – delikatnie mówiąc – dobrze przyjęte pod Jasną Górą. Szef Rakowa Michał Świerczewski w ostrych słowach skomentował wywiad Dariusza Mioduskiego. - Prezes Legii Warszawa bardzo często publicznie podkreśla, jak ważny jest szacunek pomiędzy klubami PKO BP Ekstraklasy, aby budować wspólnie silną ligę. Natomiast te słowa odbieram jako kompletne zaprzeczenie tej postawy — w szczególności do mniejszego klubu. To pośrednio wkroczenie w nasze interesy. Nie wiem, jaki dokładnie cel miał ten wywiad, bo nie rozmawiałem o nim z prezesem Mioduskim, ale na pewno uderza on w nasz klub i w naszą szatnię – powiedział portalowi meczyki.pl Świerczewski. Jedno jest pewne – w tej sprawie będzie jeszcze gorąco na linii Częstochowa – Warszawa.

Właściciel Rakowa Częstochowa wściekły na szefa Legii Warszawa! Padły mocne słowa

Sonda
Czy Marek Papszun obejmie Legię Warszawa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze