Dariusz Mioduski potwierdza. Szuka nowego trenera! Wymienił nazwisko wymarzonego kandydata

2021-11-25 20:51
Dariusz Mioduski
Autor: Tomasz Radzik/Super Express Dariusz Mioduski

Dariusz Mioduski przerwał milczenie w sprawie nowego trenera Legii. Prezes "Wojskowych" w rozmowie z oficjalną stroną internetową klubu przyznał, że ma już na celowniku wymarzonego szkoleniowca, który pozwoliłby drużynie sięgnąć po najwyższe cele. Nie da się ukryć, że takie nazwisko na ławce mistrzów Polski byłoby prawdziwym hitem.

Dariusz Mioduski miał znaleźć trenera marzeń dla Legii Warszawa. Prezes "Wojskowych" tuż przed spotkaniem klubu mistrzów Polski z Leicester City przyznał, że jest bardzo zainteresowany zatrudnieniem Marka Papszuna z Rakowa Częstochowa. Deklaracja o chęci pozyskania trenera "Medalików" rozniosła się wśród wszystkich kibiców klubu, którzy rozpaczliwie liczą na poprawienie gry drużyny.

Zobacz także: Bartosz Kurek wyjawił całą prawdę o rodzicach. Potrzebował ich, przeżył bardzo ciężkie chwile

Dariusz Mioduski szczerze o nowym trenerze klubu. Chce Marka Papszuna

Mimo że drużynę "Wojskowych" prowadzi obecnie Marek Gołębiewski, to już niebawem może się to zmienić. Jak przyznał Dariusz Mioduski w rozmowie z oficjalną stroną internetową klubu mistrzów Polski, Papszun idealnie wpisuje się w jego wizję rozwoju klubu.

- Mogę potwierdzić, że chcemy się porozumieć ze szkoleniowcem i jego sztabem. Jeśli nie będzie możliwe zatrudnienie go zimą, to jesteśmy gotowi poczekać do końca sezonu. Uważam, że Marek Papszun przy odpowiednich warunkach do pracy, które w Legii są, jest obecnie najlepszym kandydatem, by rozwinąć nasz zespół w najbliższych latach. Mam przekonanie, że charyzma, wiedza, doświadczenie trenera Papszuna bardzo pozytywnie połączy się z filozofią klubu. - powiedział Dariusz Mioduski.

Zobacz także: Dawid Kubacki płonął z ze złości. Powiedział żonie wszystko przez telefon, prawda może zaszokować

Aby zobaczyć zdjęcia Legii Warszawa z meczu z SSC Napoli, przejdź do galerii poniżej.

Mioduski wierzy w Papszuna. Nie ma żadnych wątpliwości

- Wierzę też, że dołączenie trenera Papszuna będzie dla Legii Warszawa bardzo pozytywną zmianą a on sam będzie potrafił wykorzystać w pełni potencjał naszego klubu, który ma dzisiaj warunki do rozwoju na poziomie czołowych europejskich marek. Wszyscy chcemy oglądać warszawską drużynę atakującą, grającą widowiskowo, wygrywającą i dominującą PKO Bank Polski Ekstraklasę, co naturalnie daje szansę na dobre mecze w europejskich pucharach. - mówi Mioduski.

Sonda
Czy Marek Papszun obejmie Legię Warszawa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze