Dariusz Mioduski

i

Autor: Cyfra Sport Dariusz Mioduski

Właściciel Rakowa Częstochowa wściekły na szefa Legii Warszawa! Padły mocne słowa

2021-11-26 13:03

Włodarze Legii Warszawa mocno zastanawiają się nad kwestią przyszłości i obsadzenia ławki trenerskiej mistrzów Polski. Szef klubu, Dariusz Mioduski, poinformował, że zamierza powalczyć o podpisanie kontraktu z Markiem Papszunem, aktualnym szkoleniowcem Rakowa Czstochowa. To mocno rozsierdziło właściciela wicemistrzów kraju, Michała Świerczewskiego.

Końca kryzysu w Legii Warszawa nie widać. Zespół ze stolicy Polski przegrał już siedem meczów ligowych z rzędu i znajduje się na przedostatniej pozycji w klasyfikacji z bardzo marnymi szansami na choćby włącznie się do walki o awans do europejskich pucharów w kolejnym sezonie. Skończyła się także bajka w Lidze Europy - po początkowych dwóch zwycięstwach, teraz warszawianie notują już trzy porażki z rzędu, dwie z Napoli oraz jedną z Leicester.

ZOBACZ TEŻ: Legia Warszawa zdecyduje się na szokujący ruch? Zmiana trenera nie przyniosła efektów, jest nerwowo

U steru w dalszym ciągu jest trener Marek Gołębiewski. Warszawianie już jednak rozglądają się za kolejnym szkoleniowcem, który mógłby rozpocząć przy Łazienkowskiej nowy, zwycięski cykl. Właściciel mistrzów Polski, Dariusz Mioduski, w wywiadzie udzielonym oficjalnemu serwisowi klubu przyznał, że Legia wzięła na celownik Marka Papszuna z Rakowa Częstochowa i chciałaby porozumieć się z nim najpóźniej po sezonie, a być może już zimą.

Sonda
Czy Marek Papszun obejmie Legię Warszawa?

Takie podejście bardzo nie spodobało się właścicielowi Rakowa, Michałowi Świerczewskiemu. - Ta jasna deklaracja, że Legia chce naszego trenera przecież musi wpływać na nastroje w Rakowie Częstochowa. Nie da się tego rozdzielić zwłaszcza, że sezon trwa i piłkarze czytają takie rzeczy. Muszą mieć swoje przemyślenia i wątpliwości na ten temat. Zakładam, że jest to również próba wywarcia presji na mnie, być może na trenerze Papszunie - to się jeszcze okaże, czy udana... - mocno skwitował szef częstochowian w rozmowie z portalem "meczyki.pl".

Hubert Hurkacz trenował z dziećmi w Gdańsku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze