Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/marceepan Marcelina Ziętek

Kiedy zobaczyliśmy, w jakich warunkach mieszka Marcelina Ziętek, zamurowało nas! Ukochana Piotra Żyły ma się czym chwalić, mamy zdjęcia

2022-04-07 15:58

Marcelina Ziętek jest osobą, która wzbudza wielkie emocje wśród fanów sportów zimowych i show-biznesu. Ukochana Piotra Żyły bez wątpienia jest postacią kontrowersyjną i każde jej, nawet najmniejsze, zachowanie znajduje się na celowniku mediów. Odkryliśmy, w jakich warunkach żyje Marcelina Ziętek. Bez wątpienia ma się czym pochwalić!

Marcelina Ziętek jest postacią, której nie trzeba przedstawiać fanom polskich seriali, show-biznesu i skoków narciarskich. Młoda i atrakcyjna aktorka, znana z jednego z seriali telewizji "TVN", od dłuższego już czasu jest w związku z reprezentantem Polski w skokach narciarskich - Piotrem Żyłą. Dowiedzieliśmy się właśnie, w jakich warunkach mieszka artystka. Ma się naprawdę czym pochwalić.

Thomas Thurnbichler podjął kluczową decyzję. Na niego postawi w reprezentacji Polski, to nazwisko budzi szacunek

Marcelina Ziętek jest prawdziwą gwiazdą Instagrama. Jej publikacje wywołują wielkie emocje

O tym, że Marcelina Ziętek jest bardzo aktywna na mediach społecznościowych, nie trzeba przekonywać nikogo. Aktorka wielokrotnie pokazywała swoje bardzo mocne fotografie, pokazujące jej wdzięki i przyciągające dużą uwagę ze strony jej męskich obserwatorów. Wśród materiałów, prezentujących artystkę w bardzo odważnych, niekiedy kontrowersyjnych pozach, możemy znaleźć zdjęcia odnoszące się bezpośrednio do jej życia prywatnego, a także miejsca i warunków zamieszkania.

Aby zobaczyć, jak właściwie mieszka Marcelina Ziętek, przejdź do galerii poniżej.

Nie zgadniecie, jak wygląda restauracja Arkadiusza Milika. Przecieramy oczy, mamy dokładne zdjęcia

Sonda
Czy podoba Ci się Marcelina Ziętek?
Piotr Żyła zadzwoni do SIARY?! Chce złożyć PROTEST
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze