Arkadiusz Milik

i

Autor: AP PHOTO Arkadiusz Milik

Nie zgadniecie, jak wygląda restauracja Arkadiusza Milika. Przecieramy oczy, mamy dokładne zdjęcia

2022-04-07 14:11

Arkadiusz Milik, podobnie jak Robert Lewandowski, może pochwalić się własną restauracją. Napastnik Olympique Marsylia i reprezentacji Polski jest dumnym właścicielem lokalu Food&Ball by Arkadiusz Milik, która umiejscowiona jest przy ulicy Tadeusza Kościuszki 229 w Katowicach. Mamy zdjęcia lokalu, fani piłki nożnej i dobrej kuchni będą zachwyceni!

Restauracja Roberta Lewandowskiego "Nine's" była prawdziwym hitem jesieni 2021 roku, a jej otwarciu poświęcano bardzo dużo uwagi. Mało kto wie o tym, że nie tylko kapitan reprezentacji Polski ma własny lokal, a swoją restauracją może pochwalić się także napastnik Marsylii i kadry, Arkadiusz Milik. Były napastnik Ajaxu może być z siebie dumny. Otworzone przez niego miejsce to spełnienie marzeń każdego fana piłki nożnej i dobrej kuchni.

Tak wyglądają święta Wielkanocne u Izy i Adama Małyszów. To robili z córką, gdy była małą dziewczynką, prawda wyszła na jaw

Arkadiusz Milik ma swoją restaurację. Wspaniałe przedsięwzięcie piłkarza reprezentacji Polski

To otwarcia lokalu Arkadiusza Milika doszło w 2018 roku, a więc na trzy lata przed tym, jak na podobny ruch zdecydował się Robert Lewandowski. Lokal otworzony w rodzinnych dla Milika Katowicach od samego początku cieszył się wielką estymą wśród kibiców piłki nożnej, którzy po dziś mogą bardzo dobrze zjeść w restauracji, a także cieszyć się sportowymi emocjami. W samej restauracji piłkarz zgromadził także bardzo liczne, sportowe pamiątki, które idealnie dopełniają nowoczesne wnętrza pomieszczenia. Aby zobaczyć, jak wygląda restauracja Arkadiusza Milika w Katowicach, przejdź do galerii poniżej.

Thomas Thurnbichler podjął kluczową decyzję. Na niego postawi w reprezentacji Polski, to nazwisko budzi szacunek

Sonda
Czy pójdziesz do restauracji Arkadiusza Milika?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze