Piotr Żyła, Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/marceepan Piotr Żyła, Marcelina Ziętek

Sama słodycz!

Marcelina Ziętek pokazała zdjęcie słodkiego maleństwa. Przepiękny widok u dziewczyny Piotra Żyły

2023-04-13 16:15

Marcelina Ziętek wciąż dba o dobry kontakt z fanami. Dziewczyna Piotra Żyły dla podtrzymania interakcji ze swoimi wielbicielami używa przede wszystkim Instagrama. Na portalu społecznościowym pojawiają się jej prywatne zdjęcia. Na nowych pokazała prześliczne maleństwo. Widząc je trudno się nie uśmiechnąć. Towarzysz życia modelki i skoczka narciarskiego rozczula od pierwszego widoku.

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła wiodą razem szczęśliwe życie. Po dość burzliwym rozwodzie wydaje się, że skoczek narciarski odnalazł spokój w życiu prywatnym. Nowa partnerka wspiera go zawsze wtedy, gdy pozwalają jej na to obowiązki zawodowe. Aktorka i modelka pokazywała się już na skoczniach w różnych krajach i dzięki swojej urodzie oraz wrodzonej pogodzie ducha zdobywała tam nowych fanów. Ci chętnie obserwują jej konto na Instagramie, gdzie regularnie pojawiają się zdjęcia z życia prywatnego. Na początek ciepłej wiosny postanowiła podzielić się radosnymi chwilami w towarzystwie słodkiego i uroczego maleństwa, które od jakiegoś czasu towarzyszy jej i Piotrowi Żyle w codziennym życiu. Na ten widok trudno się nie uśmiechnąć.

Justyna Żyła przeszła wielką metamorfozę. Chodzi o jej twarz. Wszystko pokazała publicznie, zupełnie to wyeliminowała

Słodki piesek Marceliny Ziętek

Dziewczyna Piotra Żyły postanowiła zaprezentować kilka zdjęć z codziennego życia. Na jej instagramowym profilu pojawiło się krótkie nagranie ze stylówką - film sprzed lustra. Następnie pojawiło się zdjęcie posiłku. Jednak na tej fotografii warto zatrzymać się dłużej. To na niej widać wspomniane maleństwo. Uroczy piesek cierpliwie czeka pod stołem i zapewne liczy na to, że ukochanej pani coś spadnie i szybko to skonsumuje. To nie pierwszy raz, gdy na profilu wybranki serca sportowca pojawia się ten czworonóg. Zakochana para z pupilem życzyła fanom m.in. wesołych świąt, a tę fotkę znajdziecie na końcu tekstu.

Legenda przerwała milczenie w sprawie Piotra Żyły. Najpierw krytykował, teraz zmienia zdanie

Zdjęcia Marceliny Ziętek

i

Autor: Instagram Zdjęcia Marceliny Ziętek

Marcelina Ziętek jadła frytki z psem

Znana aktorka serialowa i modelka nieco zaskoczyła fotką z udziałem pieska. Nawet nie tyle czworonogiem, co posiłkiem, jaki widać na stole. Jest tam bowiem smażona ryba i frytki. Wierni fani doskonale wiedzą, że Marcelina Ziętek cieszy się niezwykle atrakcyjną figurą. Wydawałoby się więc, że partnerka Piotra Żyły żywi się tylko zdrowymi potrawami. Najwyraźniej w jej jadłospisie jest miejsce na wszystko - oczywiście z umiarem, by pozostać w jak najlepszej formie i zdrowiu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze