Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/justynazyla Justyna Żyła

Specjalny zabieg

Justyna Żyła przeszła wielką metamorfozę. Chodzi o jej twarz. Wszystko pokazała publicznie, zupełnie to wyeliminowała

2023-04-12 16:13

Zabiegi medycyny estetycznej stały się w ostatnich latach niebywale popularne. Gabinety, gdzie można poddać się takim zabiegom są wręcz oblegane, a coraz to nowsze technologie sprawiają, że pacjenci mogą liczyć na jeszcze lepsze efekty. Justyna Żyła z tym, że w oddaje się ręce lekarzy i kosmetologów, zupełnie nie zamierza się kryć. Niedawno pokazała skutki kolejnego zabiegu.

Medycyna estetyczna i wszystko co z nią związane pozwoliły wielu osobom ingerować w swój wygląd. Niektórzy korzystają z tego tylko po to, aby nieco "podreperować" pewne rzeczy, a inni stawiają na "pójście na całość". I jak to zwykle bywa, jest to sprawa indywidualna, kto i na jakie zabiegi sobie pozwoli. Nie zmienia to faktu, że gabinety z medycyną estetyczną są od pewnego czasu niebywale popularnym miejscem dla pacjentów.

Justyna Żyła i jej metamorfoza. Efekty zabiegu pokazała w sieci

Justyna Żyła nie zamierzała ukrywać, że korzysta z niektórych dobrodziejstw tej dziedziny medycyny. Już kilka miesięcy temu przyznała się, że oddaje się w ręce specjalistów. I jak mówiła, tak zrobiła. Niedawno na jej Instastories pojawiło się krótkie nagranie tuż po zabiegu, którego nazwa nosi BTX Effect. Ma on przynieść rezultaty w postaci usunięcia zmarszczek.

- Zabieg polega na podaniu małej dawki toksyny botulinowej do wybranych miejsc na twarzy, dzięki czemu likwidujemy problemy wywoływane przez kurczenie się mięśni - można przeczytać na jednej ze stron zajmujących się tematyką medycyny estetycznej. Na nagraniu opublikowanym przez Justynę Żyłę różnicę widać gołym okiem. Zwłaszcza, że była żona Piotra Żyły pokazała również to, jak wyglądała przed zabiegiem.

Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/justynazyla Justyna Żyła
Listen on Spreaker.
Najnowsze