Justyna Żyła

i

Autor: Instagram/ justynazyla Justyna Żyła

Zdradziła swój sekret

Justyna Żyła wyjawiła swój sposób na miłość. Tą mądrość przekazywały nam już babcie, musiała sie tym pochwalić

2023-03-28 7:27

Justyna Żyła postanowiła zadzwić widzów na swoich mediach społecznościowych. Celebrytka znana z głośnego małżeństwa z Piotrem Żyłą w końcu postanowiła zdradzić swój sekret na miłość. Mądrość stosowną przez byłą uczestniczkę "Tańca z Gwiazdami" stosowały już nasze babcie, musiała się tym pochwalić!

Justyna Żyła postanowiła pochwalić się swoim sposobem na miłość. Była gwiazda telewizyjnego, tanecznego show "Taniec z Gwiazdami", jak też eks-małżonka Piotra Żyły wyjawiła, jak trafia do serca bliskich sobie osób. Tą mądrość przekazywały nam już nasze babcie! Fotografia mowi w zasadzie wszystko!

Justyna Żyła szczerze o swoim sposobie na miłość. Wystarczyło jej jedno zdjęcie

Nie da się ukryć, że życie miłosne Justyny Żyły przez lata było tematem zainteresowań ze strony opinii publicznej. Celebrytka ma za sobą dość trudny rozwód z reprezentantem Polski w skokach narciarskich, Piotrem Żyłą, który okupiony był licznymi skandalami w postaci mocnych publikacji na mediach społecznościowych, gdzie Żyła opowiadała o trudnej relacji ze skoczkiem. Na całe szczescie, zdaje się, że Żyła uporządkowała swoje sprawy prywatne i jej nowy związek jest szczęśliwy. Okazuje się, że metodą, którą była gwiazda "Tańca z Gwiazdami" posługuje się, aby trafić do serca swoich najbliższych jest pyszne gotowanie, o czym poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Można więc założyć, że metoda "przez żołądek do serca" jest dla Żyły bardzo istotna.

- Podobno trafiłam w kubki smakowe rodzinki,a jak wiadomo …przez żołądek do serca - podpisała swoje najnowsze zdjęcie Justyna Żyła.

Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Listen on Spreaker.
Najnowsze