Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram/marceepan Marcelina Ziętek

Romantyczne chwile!

Marcelina Ziętek poszła na randkę. Nie obyło się bez kieliszka, a ona nie ukrywa radości

2022-08-08 14:24

Marcelina Ziętek postanowiła zaskoczyć swoich odbiorców. Gwiazda telewizji TVN, która jest prywatnie związana z Piotrem Żyłą, pochwaliła się zdjęciami ze swojej randki. Okazuje się, że zakochanej Ziętek towarzyszył kieliszek w ręce, a także bardzo dobre jedzenie. Mamy zdjęcie.

Marcelina Ziętek postanowiła pochwalić się romantycznym spotkaniem! Okazuje się, że aktorka znana z występów w telewizji TVN, ma za sobą wyjątkowo udaną randkę, w której trakcie nie brakło napitku w kieliszku, a także dobrego jedzenia. Jak widać, aktorka przeżyła naprawdę udane chwile, którymi aż musiała się pochwalić na swoich mediach społecznościowych.

Marcelina Ziętek spędza udane chwile. Aktorka pokazuje odważne zdjęcia

Marcelina Ziętek w ciągu ostatnich miesięcy była bardzo aktywna na swoich mediach społecznościowych. Po zdjęciach dla serialu TVN, Ziętek skupiła się na odpoczywaniu i szokowała już swoimi odważnymi zdjęciami na mediach społecznościowych, a także pojawiła się na Letnim Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle, gdzie oglądała swojego ukochanego - Piotra Żyłę. Okazuje się, że w wolnych chwilach aktorka także spędza czas na randkowaniu, czym pochwaliła się na swoim Instagramie.Artystka nie mogła ukryć szczęścia, a w trakcie romantycznych chwil towarzyszył jej bardzo zacny zestaw - kieliszek oraz dobre jedzenie.

Aby zobaczyć, jak wygląda Marcelina Ziętek, przejdź do galerii poniżej.

Marcelina Ziętek na randce. Musiała to sfotografować

Okazuje się, że na swoim ostatnim romantycznym wyjściu, Marcelina Ziętek raczyła się napojem z kieliszka, a także raczyła się świetnie wyglądającą pizzą. Nie da się ukryć, że sama artystka zdaje się być niezwykle szczęśliwa, że znalazła kilka chwil w swoim napiętym terminarzu na kilka romantycznych chwil. 

 date (ang. randka) - podpisała zdjęcie Marcelina Ziętek.

Marcelina Ziętek

i

Autor: instagram.com/marceepan
Sonda
Czy podoba Ci się Marcelina Ziętek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze