Marcelina Ziętek w poruszającym apelu. Jeśli go posłuchacie, to zmieni się całe życie

2021-04-08 14:04 Damian Okła
Marcelina Ziętek
Autor: Instagram/marceepan Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek jak na młodą osobę przystało, świetnie odnajduje się w mediach społecznościowych. Aktorka znana z serialu "19+" systematycznie publikuje treści na Instagramie. Dzięki temu utrzymuje kontakt z fanami, ale zdarza się, że niekiedy daje im również ważne rady. Tak też było ostatnim razem, gdy Ziętek wystosowała dość poruszający apel. Zawarła w nim ważne słowa, które dotyczą w zasadzie każdego z nas.

O Marcelinie Ziętek większe grono osób dowiedziało się za sprawą informacji, że spotyka się z Piotrem Żyłą. Aktorka i skoczek narciarski mają być ze sobą już od kilku miesięcy, ale oboje nie zdecydowali się na potwierdzenie tej informacji. Nie brakuje jednak poszlak świadczących o tym, że plotki są prawdziwe i reprezentant Polski faktycznie spotyka się z Ziętek. Sama kobieta od czasu do czas publikuje zdjęcia z mężczyzną, ale nie pokazując jego twarzy. To jedynie podsyca domniemania i plotki. Na profilach w mediach społecznościowych Marceliny Ziętek pojawia się również wiele innych fotografii. Aktorka jest aktywna w "socialach" i oprócz zdjęć nagrywa również wideo i stara się wchodzić w interakcję z fanami. Nie brakuje również ważnych życiowych przemyśleń ze strony Ziętek.

Marcelina Ziętek pokazała romantyczne zdjęcie. Po takich widokach u dziewczyny Żyły ciężko usnąć!

Partnerka Piotra Żyły poruszyła ostatnio bardzo ważną kwestię, która dotyczy tak naprawdę wszystkich i wiele osób może mieć problemy z tematem wywołanym przez Ziętek. Chodzi mianowicie o akceptację samego siebie. Aktorka wystosowała dość poruszający apel, który spotkał się ze sporym odzewem w komentarzach. Szczegółów dowiecie się z galerii.

Tyle lat naprawdę dzieli Piotra Żyłę i jego dziewczynę. Marcelina Ziętek jest ponad DEKADĘ młodsza!

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze