Marcelina Ziętek pokazała romantyczne zdjęcie. Po takich widokach u dziewczyny Żyły ciężko usnąć!

2021-04-07 7:49 Marcin Długosz
Marcelina Ziętek
Autor: Instagram/marceepan Marcelina Ziętek

Zakończył się sezon 2020/2021 w skokach narciarskich. W poprzedniej kampanii spośród polskich zawodników królował m.in. Piotr Żyła, któremu udało się wywalczyć mistrzostwo świata na skoczni w Oberstdorfie. Prywatnie natomiast zawodnik ten cieszy się szczęściem uboku swojej ukochanej - Marceliny Ziętek. Ta natomiast postanowiła teraz zaprezentować bardzo romantyczne zdjęcie zrobione w wieczornej scenerii.

Poprzedni sezon jak zawsze przyniósł polskim kibicom mnóstwo emocji. Co prawa można było liczyć na więcej, ale ostateczne i tak "Biało-czerwoni" w klku przypadkach stanęli na wysokości zadania. Można tak powiedzieć chociażby o Kamilu Stochu w Turnieju Czterech Skoczni - złoty medalista olimpijski rozstrzygnął te zmagania na swoją korzyść na początku 2021 roku. Ale także i Piotr Żyła pokazał się kilkukrotnie z dobrej strony. A zwłaszcza w Oberstdorfie, gdzie wywalczył mistrzostwo świata na skocnzi normalnej.

Karolina Małysz pokazała jak spędzała święta. Córka Małysza miała wieczór ze skąpo odzianą kobietą

W kierunku polskiego skoczka momentalnie posypało się oczywiście mnóstwo gratulacji. Z całą pewnością nie omieszkała się tego uczynić także i Marcelina Ziętek, choć ona uczyniła to prywatnie. Dziewczyna Piotra Żyła nie afiszuje się w mediach społecznościowych swoim związkiem ze skoczkiem, co nie zmienia faktu, że jej profil na Instagramie i tak obserwuje wielu fanów sportowca. A tam od czasu do czasu pojawiają się wątki, które być może nie w sposób bezpośredni, ale jednak do skoczka nawiązują.

Marcelina Ziętek z romantyczną wstawką
Autor: Instagram / Marcelina Ziętek Marcelina Ziętek z romantyczną wstawką

Powyższe zdjęcie Marcelina Ziętek opublikowała na swoim profilu we wtorkowy wieczór ukazując romantyczny zachód słońca. Czy towarzyszył jest ukochana i para raczyła się tym widokiem we dwójkę? Tego nie można stwierdzić, jako że zarówno kobieta jak i reprezentant Polski unikają wspólnego pokazywania się w mediach społecznościowych. Niczego nie można jednak także wykluczyć, a jedno jest pewne - mając przed sobą takie widoki, na pewno trudno jest usnąć!

DON KASJO: Przed walką z Normanem NĘKA MNIE POLICJA | Andrzej Kostyra
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze