Marcelina Ziętek zdecydowała się na odważny krok! Dziewczyna Piotra Żyły nie miała żadnych oporów

2021-09-14 15:07
Marcelina Ziętek i odważny krok
Autor: Instagram/ marceepan Marcelina Ziętek i odważny krok

Internauci, którzy śledzą profile Marceliny Ziętek w mediach społecznościowych doskonale wiedzą, że dziewczyna Piotra Żyły jest bardzo aktywna w sieci, dzieląc się ze swoimi fanami wieloma rzeczami, które dotyczą jej życia prywatnego. Aktorka i gwiazda serialu "19+" tym razem postanowiła pochwalić się odważnym krokiem, na który wiele kobiet tak łatwo by się nie zdecydowało. Ziętek nie miała jednak żadnych oporów.

Informacja o związku Piotra Żyły z Marceliną Ziętek dla wielu fanów skoczka narciarskiego oraz gwiazdy serialu "19+" była wielkim zaskoczeniem, co przełożyło się nie tylko na liczne gratulacje ze strony internautów, ale również nieprzyjemne komentarze pod adresem młodej aktorki, a także samego Piotra Żyły. Marcelina Ziętek zdaje się jednak nie przejmować tym, co piszą nieliczni i dalej prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych, tworząc unikalną więź z jej fanami. Dziewczyna Piotra Żyły chętnie udziela się w sieci i dzieli się kolejnymi faktami dotyczącymi jej życia prywatnego oraz pracy. Tym razem Marcelina Ziętek postanowiła pochwalić się tym, co zrobiła z własną szafą. Dla wielu kobiet tak radykalny krok z pewnością byłby nie pomyślenia. Młoda aktorka nie miała jednak żadnych oporów, aby rozprawić się z jej zawartością. 

Tak Adam Małysz przeżył swój pierwszy raz! Orzeł z Wisły pokazał ogromny sprzęt [ZDJĘCIA]

Zobaczcie jak dziewczyna Piotra Żyły prezentuje się w seksownym bikini klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Odważny krok Marceliny Ziętek. Wiele kobiet sobie tego nie wyobraża. Dziewczyna Piotra Żyły nie miała żadnych oporów

Dziewczyna Piotra Żyły postanowiła bowiem pochwalić się na swoim Instagramie, że rozprawiła się ze swoją garderobą. Przy okazji Marcelina Ziętek zdradziła swoim fankom, że te mogą nabyć rzeczy, w których jeszcze niedawno można było zobaczyć aktorkę. - Ja właśnie zrobiłam porządek w swojej szafie i Was również chciałabym do tego zachęcić (...) Ja każdy zakup staram się przeanalizować i zastanowić się, czy faktycznie tą daną rzecz potrzebuję, ale przyznaję, że niektóre rzeczy po czasie już mi się po prostu znudziły (...) Podsyłam Wam swoją szafę, gdzie wrzuciłam kilka nowych ubrań - wyznała na Instagramie Marcelina Ziętek zachęcając swoje fanki do kupna od niej rzeczy, w których aktorka już nie ma zamiaru chodzić. 

Piotr Żyła mógłby zawstydzić niejednego mięśniaka! Skoczek zdradził ile wyciska na siłowni

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze