W pracy Marceliny Ziętek od rana piwo leje się strumieniami. Dziewczyna Żyły pokazała wszystko ze szczegółami

2021-09-09 21:08
Marcelina Ziętek i Piotr Żyła
Autor: Instagram Marcelina Ziętek i Piotr Żyła

Marcelina Ziętek stała się niezwykle popularna wśród polskich kibiców. Jeszcze niedawno aktorka i modelka kojarzona była przede wszystkim przez fanów telewizyjnych seriali. Od jakiegoś czasu związana jest jednak z Piotrem Żyłą, a relacja ze skoczkiem narciarskim od początku wzbudzała emocje. Teraz gdy Marcelina Ziętek pokazała zdjęcia ze swojej pracy, komentarzy będzie tylko więcej!

Marcelina Ziętek nie zamierza być znana wyłącznie przez wzgląd na związek z Piotrem Żyłą. Od dłuższego czasu utalentowana kobieta robi wszystko, by pracować na własne nazwisko. Widzowie telewizyjni doskonale kojarzą ją z serialu "19 plus" emitowanego na antenie TVN. Teraz Ziętek, która ma doświadczenie także w modelingu, wróciła na plan i rozpoczęła się ciężka praca. Jak pokazują jednak materiały, które opublikowała w sieci, atmosfera wśród serialowej ekipy jest świetna. Na planie piwo leje się strumieniami i takie nagrania zdecydowała się pokazać w mediach społecznościowych wybranka serca skoczka narciarskiego.

Adam Małysz zdradził, z czym pije wódkę. Nikt tak nie robi! Rozłożyło nas na łopatki

Marcelina Ziętek w pracy. Piwo leje się strumieniami

Marcelina Ziętek w serialu telewizji TVN wciela się w postać Kai Jarosik. Część produkcji ma miejsce w barze. Stamtąd też pochodzą nagrania, jakie dziewczyna Piotra Żyły wrzuciła na Instagrama. Od samego rana Ziętek publikowała na swoim profilu nagrania z planu, gdzie atmosfera zdecydowanie dopisywała. Na początku pokazała jak wygląda charakteryzacja, a później już były fotki z kolegami z planu oraz ujęcia... z piwem. Złocistego trunku nie oszczędzano!

Gdy dokładnie przyjrzymy się materiałom wideo, zauważymy, że na planie serwuje się piwo bezalkoholowe. To zdecydowanie zdrowsza odmiana popularnego napoju wyskokowego i pozwalająca zachować trzeźwy umysł. To bardzo ważne w pracy aktorów i aktorek!

Rozczulające pożegnanie Lewandowskiego z teściową. Wyjątkowe zdjęcia, roztopi się wam serce

Marcelina Ziętek w pracy
Autor: Instagram Marcelina Ziętek w pracy

Marcelina Ziętek dba o formę

Nie jest tajemnicą, że dziewczyna popularnego skoczka narciarskiego lubi ćwiczenia fizyczne. Latem chętnie pozuje w bikini, które odsłania wyrzeźbione ciało. Kluczem do sekretu kobiety, która w przeszłości zdobyła m.in. tytuł Miss Południa Nastolatek, jest właściwa dieta. Piwo bezalkoholowe może być w niej spożywane, podczas gdy alkoholowy trunek dla nikogo, kto dba o tężyznę fizyczną, nie jest wskazany.

Piwo w pracy Marceliny Ziętek
Autor: Instagram Piwo w pracy Marceliny Ziętek
Marcelina Ziętek na planie serialu 19 plus
Autor: Instagram Marcelina Ziętek na planie serialu "19 plus"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze