Gdy Piotr Żyła opalał się na piekącym słońcu, wybuchł wielki pożar! Internauci patrzyli na to z przerażeniem, MASAKRA

2021-06-25 19:09
Pod postem Piotra Żyły wybuchł wielki pożar
Autor: Instagram/ piotr_zyla_official Pod postem Piotra Żyły wybuchł wielki pożar

Prywatne życie największych gwiazd sportu oraz show-biznesu od dawna cieszy się wielkim zainteresowaniem fanów i nie inaczej jest w przypadku Piotra Żyły. Rozwodem oraz nowym związkiem jednego z liderów reprezentacji Polski w skokach narciarskich żyje niemal cała Polska, co niejednokrotnie przynosiło nieprzyjemne sytuacje. Tym razem wystarczył jeden niepozorny post Piotra Żyły, aby w komentarzach wybuchł wielki pożar, w którym oberwało się Marcelinie Ziętek.

Piotr Żyła oprócz tego, że zalicza się do liderów reprezentacji Polski w skokach narciarskich, jest również ulubieńcem kibiców i internautów, a jego kolejne posty na Instagramie cieszą się wielką popularnością. Mistrz świata z Oberstdorfu chętnie dzieli się na Instagramie kolejnymi faktami ze swojego życia, a rozwodem skoczka sprzed lat żyła niemal cała Polska, gdy jego kolejne kłótnie z byłą żoną Justyną często przenikały do przestrzeni publicznej. Sytuacji nie poprawił nowy związek polskiego skoczka z Marceliną Ziętek, gwiazdą serialu "19+". Na długo przed tym, jak para pokazała się publicznie, młoda aktorka musiała radzić sobie z kolejnymi nieprzychylnymi komentarzami w Internecie. Tym razem jedno zdjęcie opalającego się Piotra Żyły na Instagramie wystarczyło, aby w komentarzach wybuchł wielki pożar, w którym oberwała nowa partnerka skoczka. Internauci nie mieli żadnej litości dla młodej aktorki, a fani Piotra Żyły mogli tylko patrzeć na to, co dzieje się pod zdjęciem reprezentanta Polski. 

Adam Małysz zawstydził Niemców. Brutalnie obalił ich teorię, poszło o żonę i córkę

Zobacz także: Pod zdjęciem Justyny Żyły oberwało się Marcelinie Ziętek

Wystarczyło jedno zdjęcie Piotra Żyły na Instagramie by wybuchł pożar

Internauci, którzy obserwują na Instagramie konta Justyny Żyły i Marceliny Ziętek doskonale wiedzą, że była żona skoczka i jego obecna partnerka nie darzą się sympatią i obie mają swoich przeciwników oraz zwolenników. Tym razem jednak młodej aktorce oberwało się pod niepozornym zdjęciem Piotra Żyły, na którym lider polskiej kadry w skokach narciarskich chwalił się piękną pogodą. - Marcelinka imię jak dla 16 latki to raz,dwa to dzieciak totalny daleko jej do dojrzałości i kobiecości ...dziewczynka mała...pokazała cała prawdę o sobie wczoraj na filmikach.. Justyna to klasa w sobie,kobieca i pewna siebie kobieta dojrzała ,nie dziwię się że Pan się z nią ożenił :) dba o dzieci i potrafi coś więcej niż kręcić durne g*wnoburze ;) mam nadzieję,że to przelotna znajomość i znajdzie Pan kobietę na poziomie... - napisała pewna internautka.

Pomiędzy kolejnymi nieprzychylnymi komentarzami na temat Marceliny Ziętek pojawiły się również wpisy fanów Żyły, którzy nie wierzyli w to, co przyszło im oglądać. - Czasami u niektórych warto by było zablokować komentarze bo człowiekowi przykro się robi jaki jad z ludzi wychodzi - napisała jedna z fanek.

Gdy Dawid Kubacki pokazał to WIDEO, zbieraliśmy szczęki z podłogi. Cała prawda wyszła na jaw, nic się nie ukryło

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze