Justyna Żyła i Marcelina Ziętek

i

Autor: Instagram Justyna Żyła i Marcelina Ziętek

To już jest prawdziwa wojna Justyny Żyły i Marceliny Ziętek. Dziewczyna Piotra Żyły zalała się łzami, gdy zobaczyła prezent byłej żony!

2021-06-23 7:41

Marcelina Ziętek i Justyna Żyła raczej nigdy nie zostaną przyjaciółkami. Pierwsza z nich jest obecną dziewczyną Piotra Żyły, a druga - jego byłą żoną. Panie nie pałają do siebie sympatią i nie jest to rzecz niespodziewana. Jednak takich reakcji jeszcze nie było. Gdy tylko Justyna Żyła postanowiła pokazać zdjęcie z psem i przedstawiła go jako nowego członka rodziny, uaktywniła się partnerka skoczka narciarskiego. Wygłosiła prawdziwą tyradę, której najważniejszą częścią było właśnie nawiązanie do czworonoga. Na odpowiedź Justyny Żyły nie musieliśmy długo czekać.

Justyna Żyła i Marcelina Ziętek mają za sobą kolejne elektryzujące starcie na Instagramie! Tym razem wydawałoby się, że zarzewie konfliktu było bardzo błahe. Problem w tym, że zrobiło się naprawdę gorąco. Wszystko zaczęło się względem małego gestu Piotra Żyły względem byłej żony i ich dzieci. Okazało się, że skoczek narciarski postanowił sprezentować córeczce... pieska. Niestety, nie spodziewał się, że to rozsierdzi jego obecną partnerkę. Marcelina Ziętek. Na instagramowym nagraniu wyraźnie nawiązała do Justyny Żyły i nowego członka jej rodziny. Czworonóg stał się kością niezgody, a kolejne treści publikowane przez panie w mediach społecznościowych sprawiły, że fani byli coraz mocniej podzieleni. Zaczęło się od serii zdjęć z pupilem w domu Justyny Żyły. Później przyszła bardzo emocjonalna odpowiedź Marceliny Ziętek, by na koniec była żona sportowca nawiązała do zachowania jego obecnej partnerki.

Zobacz: Gdy wyszło na jaw, jak pracowała mama Roberta Lewandowskiego, oczy wypadły nam z orbit. Iwona Lewandowska HAROWAŁA na chleb

Sonda
Marcelina Ziętek czy Justyna Żyła?

Justyna Żyła z psem. Marcelina Ziętek zapłakana

Justyna Żyła na swoim Instagramie w Stories opublikowała kilka zdjęć z psem. Czworonóg bawił się z jej córeczką oraz przytulał się do niej samej. Choć wprost Marcelina Ziętek nie powiedziała o Justynie Żyle, to dla wszystkich stało się jasne pod czyim adresem wygłoszona została internetowa tyrada. - Czy jak ktoś sobie kupi takiego samego psa jak ja, to będzie jak ja? Nie wydaje mi się, więc takie pochopne decyzje to jest tak głupie, że mi się to w głowie nie mieści, jak ludzie są tak nieodpowiedzialni - mówiła roztrzęsiona Marcelina Ziętek, która nie mogła ukryć łez w oczach. Odpowiedź Justyny Żyły mogła ją tylko dobić!

Zobacz: Wielkie święto w domu Lewandowskich. Ten dzień zapamiętają już na zawsze. Padły słowa, których się nie zapomina

Justyna Żyła z psem

i

Autor: Instagram Justyna Żyła z psem

Justyna Żyła i pies. To prezent od Piotra Żyły!

Z relacji Justyny Żyły wynika, że piesek to... prezent od Piotra Żyły! Tak przynajmniej napisała w Story, które pojawiło się na Instagramie niedługo po emocjonalnym nagraniu Marceliny Ziętek. "Moje dziecko dostało wczoraj od swojego Taty psa... Oczywiście bardzo za niego wdzięczne Piotrowi. Jak widać, nie umknęło to uwadze osoby, która zwykła rywalizować o atencje i uwagę z moimi dziećmi. Cóż... widać wszystkie dzieci dostają od "taty" takie same prezenty... Mnie interesuje szczęście i radość mojej córki i nie będę pozwalała na konkurowanie kto spędził z Piotrem więcej czasu i dostał większy prezent" - napisała Justyna Żyła. "Piotrek dzięki raz jeszcze za Gustawa" - dodała była żona skoczka.

Zobacz: Joanna Jędrzejczyk już dawno nie wrzucała takich zdjęć bez ubrań. Jej brzuch wyraźnie się zmienił. Widać to gołym okiem!

Dziecko Justyny Żyły z psem

i

Autor: Instagram Dziecko Justyny Żyły z psem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze