Joanna Jędrzejczyk już dawno nie wrzucała takich zdjęć bez ubrań. Jej brzuch wyraźnie się zmienił. Widać to gołym okiem!

2021-06-21 7:46
Joanna Jędrzejczyk
Autor: Instagram / joannajedrzejczyk Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk znowu zaskoczyła kibiców! W ostatnich dniach na jej Instagramie na próżno było szukać tak odważnych zdjęć! Polska wojowniczka MMA postanowiła jednak opublikować odważną fotkę w samym bikini. Gołym okiem widać, że sporo zmieniło się w jej życiu. Brzuch sportsmenki z Olsztyna wygląda inaczej niż jeszcze jakiś czas temu. Nie zabrakło pozytywnych komentarzy od kibiców, którzy najwyraźniej zostali oczarowani wyjątkowym zdjęciem idolki.

Joanna Jędrzejczyk to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci sportu w Polsce. Swoją sławę zawdzięcza przede wszystkim pasjonującym walkom w federacji UFC. Przez długi czas dzierżyła pas mistrzowski tej prestiżowej federacji. Choć ostatnio jej kariera sportowa nieco wyhamowała, to sama "JJ" nie straciła wcale popularności. Rozpoznawalność przekuła m.in. na telewizyjne występy. Była choćby jurorką w znanym show TVP "Dance, dance, dance". Nie bez znaczenia dla sławy Jędrzejczyk jest Instagram. Nie tak dawno promowała na nim jedną z marek, pokazując dumnie do zdjęć bieliznę, co zobaczycie w poniższej galerii zdjęć. Po jakimś czasie postanowiła znowu pokazać się w sieci bez ubrań. Na fotce w bikini widać wyraźnie, jak zmienił się w ostatnich tygodniach brzuch Joanny Jędrzejczyk.

Sprawdź: Sylwia Dekiert przeżywa ciężkie chwile w trakcie Euro. Ogromne WYRZECZENIA i nieprzespane noce to codzienność

Joanna Jędrzejczyk Instagram. Zdjęcie w bikini

Joanna Jędrzejczyk doskonale wie, jakie zdjęcia najlepiej trafiają do jej fanów na Instagramie. Jako zawodowa sportsmenka nigdy nie mogła narzekać na figurę i wygląd swojego ciała. Choć na niedawnych zdjęciach w bikini widać było, że do pełni formy jeszcze trochę jej brakuje, to teraz chyba nikt nie ma już wątpliwości, że królowa MMA z Olsztyna nie próżnuje, tylko ciężko trenuje. Na fotce z basenu na Florydzie widać wyraźnie zarysowane mięśnie brzucha, które mogą być efektem wyłącznie katorżniczych zajęć i odpowiednio zaplanowanej diety.

Zobacz: Ten wywiad Lewandowskiej narobił ogromnego SZUMU. Robert może przecierać oczy ze zdumienia, lekki SZOK

Joanna Jędrzejczyk poruszyła fanów. Wystarczyło jedno zdjęcie

To jedno zdjęcie Joanny Jędrzejczyk doprowadziło do lawiny komentarzy. Na Instagramie pojawiło się pod jej adresem wiele ciepłych słów. "Piękna i młoda" - zauważył jeden z fanów, publikując bardzo pozytywny komentarz na portalu społecznościowym. "Pracuj ciężko, baw się ciężko. Tak jak zawsze mówię" - dodał kolejny z kibiców, wyraźnie poruszony sylwetką mistrzyni mieszanych sztuk walki znad Wisły.

Zobacz: W temacie Kamila Glika wszystko już jasne. Za doskonałym występem z Hiszpanią stoi piękna kobieta. Widać ją na tym zdjęciu

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE