Gdy wyszło na jaw, jak pracowała mama Roberta Lewandowskiego, oczy wypadły nam z orbit. Iwona Lewandowska HAROWAŁA na chleb

2021-06-22 13:00
Iwona Lewandowska i Robert Lewandowski
Autor: SE Iwona Lewandowska i Robert Lewandowski

Iwona Lewandowska to osoba bardzo ważna w życiu najlepszego polskiego piłkarza. Mama Roberta Lewandowskiego od wielu lat robi wszystko, by wspierać syna w jego wspaniałej karierze piłkarza. W przeszłości sama doświadczyła tego, czym jest ciężka i sumienna praca. Poznaliśmy zawodową przeszłość mamy kapitana biało-czerwonych. Okazało się, że każdego dnia musiała znosić ciężki wysiłek, by zarobić pieniądze i pilnować tego, żeby w domu niczego nie brakowało.

Robert Lewandowski i Iwona Lewandowska mają ze sobą szczególną więź. Mama najlepszego polskiego piłkarza zawsze dbała o jego dobro i powszechnie znana jest historia, gdy prosiła działaczy Legii Warszawa, by dali szansę "Lewemu". Oni jednak pozostali nieugięci i zanim najlepszy piłkarz świata wdrapał się na futbolowy piedestał, musiał ciężko pracować przez lata. Zawsze powtarzał, że wiele w swoim życiu zawdzięcza ukochanej mamie. Sportowiec i Iwona Lewandowska zawsze trzymali się blisko. Ich relacja stała się jeszcze silniejsza po traumatycznym przeżyciu, jakim była śmierć ojca Lewandowskiego. Pan Krzysztof zmarł, gdy Robert miał zaledwie 17 lat. Kapitan biało-czerwonych musiał szybko wydorośleć, a dobry przykład mógł czerpać właśnie od mamy, która nigdy nie bała się trudnej i ciężkiej pracy. Zawsze dbała o to, by w domu niczego nie brakowało, a ona sama związała ze sportem zawodowe życie.

Sprawdź: To był bardzo zły dzień dla Anny Lewandowskiej. Pokazała się bez makijażu

Kim jest mama Roberta Lewandowskiego?

Iwona Lewandowska nigdy nie stroniła od ciężkiej pracy. Przygodę ze sportem zaczynała jako siatkarka. Wyczerpujące treningi i kosztujące dużo zdrowia mecze nie przeszkodziły jej w zdobyciu cennej wiedzy, doświadczenia i wykształcenia. To pozwoliło jej podjąć później inne prace. Jak przypomniało swojego czasu "Na Żywo" mama Roberta Lewandowskiego pracowała między innymi jako kierowniczka hali sportowej w Lesznie pod Warszawą. To stanowisko bardzo odpowiedzialne i wymagające systematyczności. Podobne cechy wykorzystywała w pracy na stanowisku wiceprezesa Klubu Sportowego Partyzant.

Zobacz: Groza przed meczem Polski! Szaleje kolejna fala koronawirusa, czy nasi piłkarze są bezpieczni?

Jak wygląda Iwona Lewandowska mama Roberta?

Iwona Lewandowska prezentowała się szerszej publiczności przy okazji wielu gal, na których jej syn nie mógł się osobiście pojawić. W jego imieniu odbierała najważniejsze wyróżnienia indywidualne. To jednak nie wszystko. Mama z synem pojawili się wspólnie w reklamie jednego z popularnych napojów. - Pamiętam, jak mój syn Robert grał w turnieju “Coca Cola Cup”. Tak samo jak dziś grają w nim wasze dzieci. Cieszyłam się, że mój syn jest aktywny i realizuje swoją pasję - mówiła na wizji mama najlepszego polskiego piłkarza.

Sprawdź: Wystarczył jeden wpis Bońka, żeby posypała się lawina pytań. Mnóstwo niedopowiedzeń. Co się dzieje?!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE