Zbigniew Boniek

i

Autor: SE Zbigniew Boniek

Wystarczył jeden wpis Bońka, żeby posypała się lawina pytań. Mnóstwo niedopowiedzeń. Co się dzieje?!

2021-06-22 9:00

Zbigniew Boniek to jedna z postaci, które mają największy wpływ na polską piłkę. Nic dziwnego, że każda opinia prezesa PZPN trafia do całej rzeszy fanów reprezentacji naszego kraju. Tym razem jednak niewielu zrozumiało, co tak naprawdę "Zibi" miał na myśli. Wystarczył krótki wpis na Twitterze, by posypały się pytania na temat sensu takiej wypowiedzi sternika Polskiego Związku Piłki Nożnej. Niektórzy zastanawiali się nawet nad tym, co w ogóle myślał w trakcie pisania Boniek.

Zbigniew Boniek zaskoczył po raz kolejny na Twitterze. Po meczu reprezentacji Polski z Hiszpanią w kraju zapanowała ponownie piłkarska euforia. Kibice ucieszyli się z remisu w Sewilli 1:1, który dał biało-czerwonym szansę na wyjście z grupy. Fani po powrocie piłkarzy do Sopotu, gdzie podopieczni Paulo Sousy mają swoją bazę podczas Euro 2020, zgotowali im prawdziwie królewskie przyjęcie. Tym bardziej zastanawiają słowa Zbigniewa Bońka na temat atmosfery i tego, co dzieje się w reprezentacji. Wygląda na to, że piłkarzom wciąż może brakować pewności siebie, nawet po względnie udanym spotkaniu przeciwko faworyzowanej Hiszpanii. Jednocześnie prezes PZPN, jako były reprezentant, udzielił poważnej rady obecnym zawodnikom biało-czerwonych.

Sprawdź: Tego nie pokazali w TVP! Piękna i skąpo odziana dziewczyna przerwała mecz Euro [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy Zbigniew Boniek to dobry prezes PZPN?

Zbigniew Boniek Twitter. Zagadkowy wpis

Zbigniew Boniek postanowił odnieść się raz jeszcze do rywalizacji w Sewilli i jednocześnie zapowiedzieć najbliższy mecz biało-czerwonych w Sankt Petersburgu. "Chłopaki nie wstydźcie się. Byliście wspaniali w meczu o wielką stawkę z 6 drużyną świata. Ps. Teraz tylko trzeba pamiętać, ze wielcy piłkarze nie żyją meczem zakończonym, tylko tym następnym, który trzeba wygrać" - napisał prezes PZPN na portalu społecznościowym. Kibice szybko zaczęli dopytywać o pierwszą część wpisu. Byli ciekawi, kto się wstydzi za ostatni mecz. Niestety, nikt nie doczekał się odpowiedzi.

Zobacz: To był bardzo zły dzień dla Anny Lewandowskiej. Pokazała się bez makijażu

Euro 2020 Czy Polska wyjdzie z grupy?

Najbliższy mecz reprezentacji Polski na Euro 2020 będzie decydujący w kontekście awansu do dalszej fazy rozgrywek. Zasada jest prosta. Tylko zwycięstwo daje Polakom wyjście z grupy. W przypadku porażki lub remisu z "Trzema Koronami" podopieczni Paulo Sousy odpadną z dalszych zmagań. Tymczasem najbliżsi rywale są już pewni udziału w fazie pucharowej Euro.

Zobacz: Przyłapaliśmy Roberta Lewandowskiego w samych kąpielówkach! W rękach szklanka od koktajlu i... żółta butelka [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Raport z Sopotu. Kibice entuzjastycznie powitali piłkarzy
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze