Fatalne wieści dla reprezentacji Polski. Tak źle nie było od 15 LAT, wyleją siódme poty! Euro 2020

2021-06-21 16:24
Robert Lewandowski
Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Reprezentacja Polski po sensacyjnym remisie z Hiszpanami 1:1 wciąż ma szansę na awans do fazy pucharowej Euro 2020. Decydującym meczem o wszystko będzie środowe spotkanie ze Szwedami. Niestety, na kilka dni przed meczem potwierdzają się czarne scenariusze. Tak źle w Sankt Petersburgu nie było aż od piętnastu lat. W środę kolejny raz będzie pobity rekord upałów w rosyjskim mieście!

Rekordowe upały zapanowały w Sankt Petersburgu, gdzie trwają rozgrywki ME 2021. O godz. 10 rano czasu lokalnego (9 rano czasu polskiego) w poniedziałek temperatura sięgnęła 30,7 st. Celsjusza. Wysokie temperatury utrzymają się przez cały obecny tydzień. Poprzedni rekord takich upałów w czerwcu padł w 2006 roku i wynosił 30,4 st. Celsjusza. 32 stopnie Celsjusza meteorolodzy zapowiadają w mieście nad Newą na środę. Wieczorem tego dnia polska reprezentacja zmierzy się ze Szwecją na stadionie Gapzrom Arena. Prognozy na środę mówią o słabym wietrze i możliwych lokalnych krótkich deszczach i burzach, które jednak nie przyniosą ochłody.

Taki naprawdę był ojciec Roberta Lewandowskiego. Przyjaciółka mamy piłkarza opowiedziała o szczegółach. Pozostał żal

Euro 2020: Jak idzie Polakom na ME?

Polska zaczęła turniej fatalnie, od porażki ze Słowacją (1:2). To znacząco skomplikowało walkę o awans do fazy pucharowej. By marzyć o pozostaniu w grze należało co najmniej zremisować z dużo silniejszym rywalem, Hiszpanami. Z "La Furia Roja" udało się zdobyć jeden punkt. Wszystko będzie zależało od środowego spotkania ze Szwedami. Ten odbędzie się w Sankt Petersburgu o 18:00.

Mistrzostwa Europy. Do kiedy trwają?

Piłkarskie mistrzostwa Europy rozgrywane są w jedenastu krajach. Pierwsze spotkanie odbyło się 11 czerwca na Stadio Olimpico w Rzymie. Lada moment zakończy się faza grupowa. Play-offy zwieńczone będą meczami na Wembley. Rozegrane tam zostaną półfinały i finał. Decydujący mecz odbędzie się 11 lipca.

Mateusz Borek po meczu Polska-Hiszpania
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze