Robert Lewandowski ładuje baterie przed meczem ze Szwecją

i

Autor: Aleksander Szreder/AP Robert Lewandowski ładuje baterie przed meczem ze Szwecją

Przyłapaliśmy Roberta Lewandowskiego w samych kąpielówkach! W rękach szklanka od koktajlu i... żółta butelka [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2021-06-21 19:25

Po fatalnej inauguracji Euro 2020 - Robert Lewandowski i spółka wracali do Sopotu jak zbite psy, ale po remisie z Hiszpanią reprezentanci Polski od razu odżyli. Na basenie usytuowanym na dachu hotelu aż kipią energią. Niektórzy od razu po powrocie wskoczyli do basenu, tym bardziej, że temperatury przekraczają tutaj 30 stopni. Pod hotelem zgromadzili się kibice, którzy przez megafon podziękowali za występ w Sewilli i mobilizowali przed Szwecją.

Robert Lewandowski był gwiazdą pierwszej wielkości w starciu Hiszpania - Polska w Sevilli. Jego wyrównujący gol dał reprezentacji Polski nadzieje na wyjście z grupy Euro 2020. Po wyczerpującym boju w stolicy Andaluzji piłkarze zasłużyli na odrobinę relaksu. W tak upalne dni najlepiej wskoczyć do basenu, lub złapać trochę opalenizny. Tak właśnie zrobili Biało-Czerwoni. Na mały koktajl przy basenie pozwolił sobie napastnik Bayernu Monachium, w wodzie pluskali się też inni reprezentanci. Nawet prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek. 

Gdy Grzegorz Krychowiak pokazał zdjęcie swoich braci, zapanowała konsternacja. Nikt się nie mógł spodziewać, że tak wyglądają!

Mateusz Borek po meczu Polska-Hiszpania

Pod hotelem zgromadzili się kibice, którzy przez megafon podziękowali za występ w Sewilli i mobilizowali przed Szwecją. Na koniec poprosili, żeby piłkarze jakimś gestem potwierdzili, czy te słowa do nich dotarły. Jak widać na zdjęciu Jan Bednarek, Mateusz Klich i Bartosz Bereszyński wszystko słyszeli i pomachali kibicom.

Zbigniew Boniek JEDNOZNACZNIE wypowiedział się o Sousie. Lata mijały i nic, aż tu nagle...

Nura do wody dał od razu Tymoteusz Puchacz, który miał w nogach 90 minut na boisku w Sewilli, a w kadrze gra od niedawna.- Na tym poziomie, który jest dla mnie nowy - tempo gry, szybkość podejmowania decyzji i inne elementy są całkiem inne – powiedział Puchacz, który jest nastawiony bardzo pozytywnie. - Jaki to nie byłby rywal, to musimy zdobyć 3 pkt, bo tylko to da nam awans. Musimy zagrać odważnie i będziemy naładowani jeszcze bardziej niż przed Hiszpanią.

Piłkarze na mistrzostwach ściągnęli PROSTYTUTKI do hotelu. Gwiazdy w tarapatach. Upojna noc odbije się im czkawką?

Najnowsze