Gdy Grzegorz Krychowiak pokazał zdjęcie swoich braci, zapanowała konsternacja. Nikt się nie mógł spodziewać, że tak wyglądają!

2021-06-21 9:02
Grzegorz Krychowiak
Autor: SE Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak nie jest osobą, która nadzwyczaj często dzieli się w internecie swoimi sprawami rodzinnymi. Pomocnik reprezentacji Polski nie stroni co prawda od wspólnych zdjęć z żoną - znaną modelka Celią Krychowiak. Jednak inni członkowie jego rodziny pozostają w cieniu. Wiadomo jednak jak wyglądają bracia Grzegorza Krychowiaka! Na jednym ze zdjęć uchwycono trójkę rodzeństwa. Po tym, co zobaczyli kibice, nikt nie ukrywał wielkiego zaskoczenia.

Grzegorz Krychowiak jest jedną z najpopularniejszych postaci reprezentacji Polski, choć na początku Euro 2020 wyraźnie zawiódł. W newralgicznym momencie spotkania ze Słowacją w fazie grupowej (1:2) pomocnik biało-czerwonych dostał czerwoną kartkę. Osłabił zespół Paulo Sousy, który niedługo później stracił decydującego gola. Za dwie żółte kartki Krychowiak musiał pauzować w kolejnym spotkaniu przeciwko Hiszpanii (1:1). Polacy tak dobrze poradzili sobie bez "Krychy", że nie wiadomo czy wystąpi on w decydującym o wyjściu z grupy boju ze Szwecją. Kciuki za to, by pomocnik Lokomotiwu Moskwa pojawił się na placu gry będzie trzymała zapewne jego żona Celia Krychowiak i inni członkowie rodziny, w tym bracia piłkarza. Kobieta życia Krychowiaka niedawno mówiła o problemach intymnych, co opisane zostało w poniższej galerii. Z kolei jakiś czas temu w sieci pojawiły się zdjęcia braci Grzegorza Krychowiaka - Krzysztofa i Tomasza.

Sprawdź: Tak Justyna Żyła ubiera się na randki. Zdjęcie wyciekło do sieci. Jej długie nogi są zupełnie odkryte

Tak wyglądają bracia Grzegorza Krychowiaka. Fani nie mają wątpliwości

Grzegorz Krychowiak nie ukrywał nigdy, że jest człowiekiem bardzo rodzinnym. Choć wyjechał z domu w bardzo młodym wieku, by rozpocząć profesjonalną karierę piłkarską, to nigdy nie zapomniał o korzeniach. Nie mógł sobie odmówić przyjemności spotkania z braćmi i wykonania pamiątkowego zdjęcia. Fotka wywołała lawinę komentarzy, z których wiele poświęconych było podobieństwu rodzeństwa. Wygląda na to, że Grzegorz Krychowiak zaskoczył kibiców, którzy uznali, że nie jest wcale podobny do swoich braci!

Zobacz: Sylwia Dekiert przeżywa ciężkie chwile w trakcie Euro. Ogromne WYRZECZENIA i nieprzespane noce to codzienność

Grzegorz Krychowiak Instagram. Zdjęcie z braćmi zrobiło furorę

Grzegorz Krychowiak mógł spodziewać się, że tak prywatne zdjęcie spotka się z ogromnym zainteresowaniem. Kibice zostawili tysiące polubień pod fotką i wiele komentarzy. "Chyba z innego strzału byłeś, bo jesteś niepodobny do tych na skrzydłach" - zauważył jeden z zaskoczonych i nieco zmieszanych fanów. Takich wpisów było znacznie więcej. Znaleźli się jednak też tacy, którzy stwierdzili, ze bracia Krychowiakowie wyglądają podobnie. "Nie czytając komentarza, wiedziałam, że to klan Krychowiaków" - napisała kibicka.

Zobacz: W temacie Kamila Glika wszystko już jasne. Za doskonałym występem z Hiszpanią stoi piękna kobieta. Widać ją na tym zdjęciu

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE