Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak

Diametralna zmiana wyglądu Grzegorza Krychowiaka. Jego twarz na meczu Polska - Słowacja naprawdę tak wyglądała!

2021-06-14 18:21

Euro 2020 rozpoczęło się także dla reprezentacji Paulo Sousy. Dla Biało-czerwonych meczem otwarcia było spotkanie Polska - Słowacja. Kibice mieli nadzieję, że kadra zaprezentuje się inaczej niż w ostatnich sparingach. Metamorfozę jeszcze przed spotkaniem przeszedł Grzegorz Krychowiak. Jeden z liderów naszego zespołu wyglądał zupełnie inaczej. Kibice musieli przecierać oczy ze zdumienia. Wyglądał jak wiele lat temu.

Grzegorz Krychowiak był jednym z piłkarzy, który został wybrany do wyjściowego składu na mecz otwarcia Polska - Słowacja na Euro 2020. Jeden z gwiazdorów reprezentacji Polski jest ostoją środka pola. Kibice przecierali oczy ze zdumienia, gdy zobaczyli go na murawie. Oczywiście nie ze względu na jego wybór do składu - to było oczywistością. Chodziło o jego... metamorfozę, jeśli chodzi o wygląd. To był wielki szok dla wszystkich. Wyglądał jakby miał z dziesięć lat mniej.

Euro 2020: Grzegorz Krychowiak na meczu Polska - Słowacja

Pomocnik reprezentacji Polski został przyłapany przez fotoreporterów i przez realizatora transmisji podczas hymnów narodowych. Grzegorz Krychowiak śpiewał "Mazurka Dąbrowskiego" i... nagle okazało się, że nie ma brody. Dla fanów mógł być to poważny szok. Takiej twarzy Krychowiaka nie widzieliśmy od miesięcy. Czy to zapowiedź także znakomitej formy sprzed lat? Trzymamy kciuki!

Tak Miss Euro kibicuje Polakom w Rosji
Wojciech Szczęsny, Grzegorz Krychowiak

i

Autor: CyfraSport Wojciech Szczęsny, Grzegorz Krychowiak
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze