Grzegorz Krychowiak zebrał po uszach za grę dla Polski, a jego piękna Celia paradowała jak gdyby nigdy nic. Rozpaliła OGIEŃ

2021-06-09 8:41
Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat
Autor: SE Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat

Grzegorz Krychowiak, podobnie jak jego koledzy z reprezentacji Polski, będzie chciał jak najszybciej zapomnieć o wtorkowym meczu z Islandią. Pomocnik biało-czerwonych i jego boiskowi partnerzy nie spisali się najlepiej w zremisowanym 2:2 spotkaniu i zasłużenie zostali skrytykowani przez dziennikarzy i kibiców. Podczas gdy zawodnik Lokomotiwu Moskwa biegał po boisku w Poznaniu, jego wybranka serca po raz kolejny rozpaliła ogień w sercach internautów. Tym razem światło dzienne ujrzały atrakcyjne zdjęcia prosto z ulicy.

Grzegorz Krychowiak z pewnością nie zaliczy meczu z Islandią do najbardziej udanych w reprezentacji Polski. Pomocnik biało-czerwonych zawinił przy drugim golu dla rywali. "Krycha" spóźnił się mocno z dojściem do przeciwnika i nie zdołał już naprawić błędu. Chwilę później piłka zatrzepotała w siatce Wojciecha Szczęsnego, a przyjezdni wyszli na prowadzenie 2:1. Podopieczni Paulo Sousy w samej końcówce doprowadzili co prawda do wyrównania, ale po końcowym gwizdku fanom towarzyszyła przede wszystkim niepewność. Na kilka dni przed rozpoczęciem Euro 2021 pojawiło się bowiem więcej znaków zapytania dotyczących naszej drużyny narodowej niż odpowiedzi na ważne pytania. Podczas gdy Krychowiak musiał radzić sobie z krytyką pod swoim adresem, jego ukochana żona Celia Krychowiak postanowiła po raz kolejny rozpalić ogień w internecie. Nie tak dawno zdecydowała się na wyznanie, o którym przeczytacie w poniższej galerii.

Celia Krychowiak Instagram

Tym razem Celia Krychowiak była znacznie bardziej wyważona. Na Instagramie żony reprezentanta Polski pojawiły się zdjęcia z sesji na ulicy. Jak zawsze modnie ubrana wybranka serca Grzegorza Krychowiaka zadała szyku i klasy w miejscu publicznym. Nie trzeba było długo czekać, by przy zdjęciach posypała się lawina reakcji i komentarzy. Wśród opinii przeważały te wyrażone emotikonami. Wśród nich dużo było serduszek, ale jeszcze więcej obrazków z płomieniami. To wyraźnie pokazuje, jakie emocje wzbudziło zdjęcie partnerki polskiego piłkarza.

Więcej o reprezentacji Polski:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze