Tak Justyna Żyła ubiera się na randki. Zdjęcie wyciekło do sieci. Jej długie nogi są zupełnie odkryte

2021-06-21 8:30
Justyna Żyła
Autor: SE Justyna Żyła

Justyna Żyła nie przestaje zaskakiwać! Jedna z najpopularniejszych polskich celebrytek tym razem na Instagramie pokazała zdjęcie, które wiele mówi o jej prywatnym życiu. Była żona Piotra Żyły postanowiła pokazać, w jakiej kreacji z czystym sercem udaje się na randki. Zwiewna sukienka gwarantuje prezentację największych atutów urody Justyny Żyły. Mowa tu choćby o jej smukłych i długich nogach, które robią wrażenie na mężczyznach w całym kraju.

Justyna Żyła od wielu miesięcy znajduje się w centrum zainteresowania. Jej popularność w całej Polsce wystrzeliła po małżeńskim skandalu. Z jej relacji wynikało, że skoczek narciarski Piotr Żyła miał ją zdradzać. Po kilku miesiącach doszło do rozwodu i dziś oboje są w zupełnie innych miejscach. Piotr Żyła jest szczęśliwy u boku Marceliny Ziętek i wciąż spełnia się jako sportowiec. Jego była żona robi karierę przede wszystkim w internecie. Dzięki swojej sławie zgromadziła na Instagramie liczne grono obserwujących, dzięki czemu cieszy się renomą wśród potencjalnych reklamodawców. Wciąż jednak jest zwykłym człowiekiem, który ma swoje potrzeby. Z najnowszego zdjęcia na Instagramie wynika, że Justyna Żyła ma idealną kreację na wypadek randek. W poniższej galerii z kolei zobaczycie zdjęcia celebrytki zupełnie bez makijażu!

Sprawdź: Sylwia Dekiert przeżywa ciężkie chwile w trakcie Euro. Ogromne WYRZECZENIA i nieprzespane noce to codzienność

Justyna Żyła Instagram. Tak wygląda na randkach

Justyna Żyła na Instagramie opublikowała zdjęcie w letniej, zwiewnej kreacji, które opatrzyła bardzo wymownym tytułem. Justyna Żyła postanowiła podzielić się z fanami swoimi odczuciami na temat ubioru. Wygląda na to, że znalazła sukienkę idealną, która nadaje się na każdą okazję! Fani w komentarzach dali wyraz poczucia smaku. W przeważającej części postanowili skomplementować byłą żonę Piotra Żyły, zamieszczając bardzo miłe opinie na temat kobiety.

Sprawdź: Joanna Jędrzejczyk już dawno nie wrzucała takich zdjęć bez ubrań. Jej brzuch wyraźnie się zmienił. Widać to gołym okiem!

Justyna Żyła o randkach

Opis Justyny Żyły na Instagramie był nacechowany optymizmem i nadzieją na przyszłość. "Ostatnio robiłam porządki w garderobie i stwierdziłam, że nie mam się w co ubrać. Postanowiłam więc przetestować nową dla mnie markę (...). Teraz w te upalne dni mam sukienkę i na kawę u siostry i na randkę. Co myślicie? Nadadzą się?" - zapytała Justyna Żyła, dodając trzy zdjęcia w modnych sukienkach.

Zobacz: Gdy Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV, zrobił to za kółkiem, posypały się gromy! Jego przyjaciel Dominik Abus się zdenerwował

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE