Gdy Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV, zrobił to za kółkiem, posypały się gromy! Jego przyjaciel Dominik Abus się zdenerwował

2021-06-18 13:54
Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus
Autor: YouTube Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus

Krzysztof Radzikowski z pewnością zdaje sobie sprawę ze swojej ogromnej popularności. Gwiazdor programu Gogglebox emitowanego na antenie TTV jest śledzony przez rzeszę fanów, którzy z zapartym tchem śledzą kolejne przygody strongmana. Zawodowy sportowiec często wolny czas spędza z przyjacielem Dominikiem Abusem. Kamera zarejestrowała jedną ze scen, która nie powinna się nigdy wydarzyć. Chodzi o bezpieczeństwo podczas podróży samochodem.

Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus to jedne z największych gwiazd programu Gogglebox TTV. Pierwszy z nich jest znanym strongmanem. Wielu nazywa go "Nowym Mariuszem Pudzianowskim". W swoim dorobku ma nie tylko statuetki z najważniejszych imprez dla najsilniejszych ludzi świata, lecz także Rekord Guinnessa. Krzysztof Radzikowski w programie Gogglebox ogląda i komentuje wydarzenia z telewizji, a towarzyszy mu właśnie wspomniany wcześniej Dominik Abus. Panowie mają świetny kontakt również poza anteną. Często czas wolny spędzają w swoim towarzystwie. Tym razem jednak ich fani mogli zauważyć sytuację, która nie powinna się nigdy zdarzyć. Chodzi o bezpieczeństwo w samochodzie. Czujni kibice w komentarzach szybko zwrócili uwagę, że nie powinno się tak robić, a wszystko zostało nagrane na kamerze.

Sprawdź: Mariusz Pudzianowski okrutnie WYŚMIAŁ reprezentację Polski. POTĘŻNY CIOS skierowany w stronę piłkarzy

Krzysztof Radzikowski za kierownicą. Z Dominikiem Abusem podpadli

Trzeba przyznać otwarcie, że takich zachowań nie należy pochwalać. W zasadzie wszystkie badania mówią, że pasy bezpieczeństwa w samochodzie pozwalają uniknąć najtragiczniejszych konsekwencji ewentualnych wypadków. Dlatego też ich zapinanie jest tak istotne, a za nieprzestrzeganie przepisów grożą kary. Nowoczesne samochody wyposażone są w systemy, które wydają dość irytujący dźwięk w przypadku braku zapiętych pasów. O tym zapomniał Dominik Abus. Gdy wydawało się, że naprawi swój błąd, jego kompan postanowił udzielić mu rady. - Ale co mam się zapiąć? - spytał Abus. - Tak, bo będzie pikało - słychać głos z tyłu auta. - Ale nie z tyłu mu zapnij i będzie git - poprosił Radzikowski, którego słowa nie powinny być tym razem przykładem.

Zobacz: Krzysztof Włodarczyk ponownie skazany! Sąd nie miał litości! [TYLKO U NAS]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE