Mariusz Pudzianowski okrutnie WYŚMIAŁ reprezentację Polski. POTĘŻNY CIOS skierowany w stronę piłkarzy

2021-06-18 6:47
Mariusz Pudzianowski
Autor: Instagram / pudzianofficial Mariusz Pudzianowski

Reprezentacja Polski w piłce nożnej od lat zawodzi na wielkich turniejach. Wydawało się, że przed Euro 2020 oczekiwania wobec piłkarzy nie są wygórowane – wielu z naszych zawodników ma za sobą bardzo dobry sezon, a plan minimum, czyli wyjście z grupy, można zapewnić sobie zajmując nawet 3. miejsce. Niestety, już pierwszy mecz pokazał, że nawet to zadanie może przerosnąć naszych zawodników. To oczywiście spotkało się z ogromną falą krytyki ze strony kibiców, ale gorzkiego pstryczka w nos posłał piłkarzom także zawodnik MMA, Mariusz Pudzianowski. Były strongman wręcz wyśmiał polskich piłkarzy na swoim profilu na Instagramie.

Reprezentacja Polski miała prosty plan na Euro – wyjść z grupy i walczyć o jak najlepszy wynik w fazie pucharowej. Droga do tego wydawało się całkiem prosta, ponieważ awans dać może nawet zajęcie 3. miejsca w grupie, a rywale zdawali się być w naszym zasięgu. W pierwszym spotkaniu graliśmy z najsłabszym rywalem w naszej grupie, Słowacją. Ogranie jej była dla wielu kibiców oczywiste przede wszystkim ze względu na jakość piłkarską poszczególnych zawodników obu drużyn, a także na to, jak prezentowali się Słowacy w ostatnich meczach o punkty – nasi południowi sąsiedzi remisowali w el. MŚ 2022 z takimi drużynami jak Cypr czy Malta, czyli zespołami z obrzeży profesjonalnego futbolu. Okazało się jednak, że na mistrzostwa Europy Słowacy są dobrze przygotowani i zmotywowani, Polacy zaś nie zdołali naprawić swoich największych mankamentów, jakie widoczne były już od marcowych spotkań we wspomnianych wcześniej eliminacjach mundialu w Katarze.

Raport z Sopotu. Za dwa dni Hiszpania

Bolesna porażka na początek

Zamiast pewnego zwycięstwa ze Słowacją i spokojnego przygotowania do walki z Hiszpanią, Polacy ponieśli kompromitującą porażkę i teraz muszą drżeć o wyjście z grupy. To spotkało się z ogromną krytyką ze strony fanów oraz ekspertów i trudno się temu dziwić. Choć krytyka ta jest mniej lub bardziej merytoryczna, to Polski zespół nad wyraz często notuje takie wpadki i fani w naszym kraju od lat cierpią, oglądając naszą reprezentację na wielkich turniejach. Wiadomo, że poczynania piłkarzy śledzą także inni sportowcy i teraz jeden z nich, Mariusz Pudzianowski, postanowił wbić im niezwykle bolesną szpilę.

Mariusz Pudzianowski wyśmiewa reprezentację Polski w piłce nożnej

„Pudzian” przyzwyczaił już fanów do tego, że jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, a takiej okazji do interakcji z fanami, jaka dała mu porażka Polski ze Słowacją w pierwszej kolejce fazy grupowej Euro 2020, nie mógł przepuścić. Mariusz Pudzianowski postanowił udostępnić grafikę, na której w prześmiewczy sposób porównał do siebie naszych reprezentantów w różnych dyscyplinach sportowych. Jak nietrudno się domyśleć, piłkarze nie mogli liczyć tutaj na taryfę ulgową. Można mieć jedynie nadzieję, że Polacy zaprezentują się dużo lepiej w kolejnych spotkaniach i jeszcze powalczą o awans do kolejnej fazy mistrzostw. Byłaby to najlepsza odpowiedź na krytykę, która na nich spadła.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze