Justyna Żyła kosi trawę

i

Autor: Instagram / Justyna Żyła Justyna Żyła kosi trawę

Justyna Żyła HARUJE jak facet. Po rozwodzie z Piotrem musi sama zajmować się ciężką pracą

2021-06-11 13:57

Justyna Żyła wzbudziła wielki rozgłos rozstaniem ze swoim obecnie byłym już mężem, Piotrem Żyłą. Do tej sytuacji doszło już kilka lat temu i od tej pory kobieta pozostaje singielką, samotnie wychowując swoje dzieci. Dzieli się przy tym w mediach społecznościowych różnymi przeżyciami ze swojej codzienności. Tak było i tym razem, kiedy podjęła się zadania, które stereotypowo jest przypisane raczej mężczyznom!

Zobacz też: Bramkarz reprezentacji Polski spędził dobę w areszcie! Burda w lokalu, interweniowała policja

Zakończenie związku Justyny i Piotra Żyłów odbiło się wielkim echem. Kobieta decydując się na taki krok nie stroniła od oskarżeń pod adresem swojego partnera, wykorzystując do tego także i przestrzeń medialną. Mężczyzna miał zdradzać żonę, nie poświęcać także należytej uwagi wychowywaniu dwójki ich dzieci. W chwili, gdy małżeństwo formalnie się zakończyło, byli już małżonkowie podążyli w osobne strony. Piotr obecnie jest szczęśliwy u boku Marceliny Ziętek, aktorki i modelki. Niedawno opublikował nawet pierwsze zdjęcie z tą kobietą w mediach społecznościowych. Justyna z kolei - z tego co wiadomo - pozostaje singielką. I nie boi się także i domowych zajęć, które wymagają odrobiny krzepy i z natury przypisane są mężczyznom. Tak było tym razem!

Męskie zajęcia

Justyna Zyła pochwaliła się wszystkim na Instagramie. Jednocześnie podkreśliła, że jej zdaniem "w babach siła", co jasno pokazuje, że pomimo braku ukochanego mężczyzny kobieta nie zamierza załamywać rąk i nad wszystkim trzyma pieczę ze sporym spokojem.

Żyła mistrzem świata!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze