Łukasz Skorupski

i

Autor: Instagram / Łukasz Skorupski Łukasz Skorupski

Bramkarz reprezentacji Polski spędził dobę w areszcie! Burda w lokalu, interweniowała policja

2021-06-11 11:21

Euro 2021 rozbudza zmysły wszystkich kibiców piłki nożnej. Reprezentacja Polski wybiera się na ten turniej z wielkimi nadziejami. Wszyscy marzą co najmniej o powtórce sprzed pięciu lat i zameldowaniu się w ćwierćfinale. Częścią ekipy "Biało-czerwonych" jest Łukasz Skorupski. Jak przystało na dobrego bramkarza, "Skorup" czasem bywa szalony! Udowodnił to w jednej z sytuacji, po której... wylądował w areszcie!

Zobacz też: WYMOWNY wpis Zbigniewa Bońka przed Euro 2021. Pozostały już tylko marzenia

Łukasz Skorupski stanowi część reprezentacji Polski od wielu lat. Mimo tego nie ma zbytnio okazji, aby wykazać się między słupkami grając z orzełkiem na piersi. Wszystko z uwagi na fakt bardzo mocnej konkurencji w postaci Wojciecha Szczęsnego i Łukasza Fabiańskiego. Również i przy okazji Euro 2021 ta dwójka będzie wyżej w hierarchii od golkipera Bolognii. "Skorup" jednak nic nie robi sobie z takiego stanu rzeczy i bardzo solidnie trenuje, aby być do dyspozycji selekcjonera Paulo Sousy jeżeli zajdzie taka potrzeba. Dla Polski mistrzostwa Europy rozpoczną się już w poniedziałek, 14 czerwca. "Biało-czerwonych" czekają pojedynki ze Słowacją w Petersburgu, z Hiszpanią w Sewilli oraz ze Szwecją ponownie we wspomnianym rosyjskim mieście.

Nutka szaleństwa

Łukasz Skorupski, jak przystało na wielu świetnych bramkarzy, ma w sobie nutkę szaleństwa. Pokazał to także sytuacją, która zakończyła się dla niego niecodziennym przeżyciem. Bramkarz wylądował w policyjnym areszcie! I wtedy nie było mu na pewno do śmiechu... Szczegóły w poniższej galerii zdjęć.

Zobacz też: Reprezentant Polski po tej decyzji znalazł się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Od tych gróźb robi się niedobrze

Banalny QUIZ o reprezentacji Polski przed Euro 2021

Pytanie 1 z 10
Którym wielkim turniejem reprezentacyjnym (ME/MŚ) będzie dla Roberta Lewandowskiego Euro 2021?
TAK TRENOWALI PIŁKARZE REPREZENTACJI POLSKI 10 CZERWCA
Najnowsze