WYMOWNY wpis Zbigniewa Bońka przed Euro 2021. Pozostały już tylko marzenia

2021-06-11 10:30
Zbigniew Boniek
Autor: Cyfra Sport Zbigniew Boniek

Odliczanie dobiega końca! Już w piątkowy wieczór rozpoczną się długo wyczekiwane mistrzostwa Europy, a w skrócie Euro 2021. Na tę imprezę musieliśmy czekać zdecydowanie dłużej niż w ostatnich latach, ale oczekiwanie właśnie się kończy. Zbigniew Boniek również nie mógł się doczekać pierwszych meczów na Euro 2021, o czym świadczy jego wymowny wpis w mediach społecznościowych. Fani zwrócili uwagę na słowa o marzeniach.

Już rok temu powinniśmy poznać nowego mistrza Europy, ale jak wiadomo wszelkie plany storpedowała pandemia koroanwirusa. Na szczęście obecna sytuacja związana z pandemią przedstawia się nieco lepiej niż jeszcze dwanaście miesięcy temu i tym razem Euro uda się rozegrać. W turnieju finałowym znalazły się dwadzieścia cztery drużyny, które powalczą o spełnienie swoich marzeń. Te są różne, bo celem jednych jest pokazanie się z jak najlepszej strony, a inni będą walczyć o puchar i złote medale. Wśród reprezentacji, które chcą zaistnieć na Euro 2021 jest również biało-czerwona kadra.

Maciej Rybus i Mateusz Klich na tarasie w Sopocie

Rozpoczęcie Euro 2021

Apetyty polskich kibiców są mocno rozbudzone po Euro 2016, kiedy to reprezentacja Polski zdołała dojść do ćwierćfinału i niewiele brakowało, aby grała dalej. Teraz powtórzenie tego osiągnięcia byłoby odbierane jako wielki sukces. Na rozpoczęcie Euro 2021 w wykonaniu biało-czerwonych będziemy musieli poczekać jednak do poniedziałku, kiedy to podopieczni Paulo Sousy zmierzą się ze Słowacją.

Radość Zbigniewa Bońka

Ale już w piątkowy wieczór będzie miał miejsce pierwszy mecz podczas Euro 2021. O godzinie 21:00 w Rzymie reprezentacja Włoch zmierzy się z Turcją. Na ten moment z utęsknieniem czekał Zbigniew Boniek. - Nareszcie. Never stop dreaming - napisał prezes PZPN na Twitterze. Fani zwrócili uwagę na słowa po angielsku, które mówią, że nie wolno przestawać marzyć. Kibice uważają, że to odniesienie do biało-czerwonej kadry. Czyżby polskim kibicom pozostało jedynie marzyć?

kkn
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze