Media: Kamil Stoch nie wystartuje w PŚ Zakopane! Najgorsze wiadomości, nowe doniesienia nie dają nadziei

2022-01-12 16:00
Kamil Stoch
Autor: Cyfra Sport Kamil Stoch

Kamil Stoch nie wystartuje w Pucharze Świata w Zakopanem? Zdaniem Sebastiana Parfjanowicza, dziennikarza TVP Sport, start sportowca w stolicy polskich Tatr może nie dojść do skutku. A wszystko, przez niezwykle bolesną kontuzję, która uniemożliwi mistrzowi olimpijskiemu z Soczi start w zawodach.

Kamil Stoch może nie być zdatny do występu w PŚ Zakopane. Mimo że skoczek ostatnie znalazł się na liście nazwisk nominowanych do udziału w konkursie, stan zdrowia reprezentanta Polski może mu uniemożliwić marzenia o starcie. Według TVP Sport, wszystko przez bolesną kontuzję, której nabawił się mistrz olimpijski z Soczi.

Wielki pech Kamila Stocha! Występ w Zakopanem może być zagrożony?

Kamil Stoch nie wystartuje w Zakopanem? Niepokojące doniesienia mediów

Kamil Stoch, ma, według TVP Sport nie wystartować w stolicy polskich Tatr. Dziennikarze stacji porozmawiali z doktorem Aleksandrem Winiarskim, który zajmuje się skoczkami i ten przekazał dość niepokojące informacje.

- Kamil ma skręcony staw skokowy (uraz skrętny skoku skokowego) z dosyć dużym obrzękiem. W tym momencie pojechał na zdjęcia rentgenowskie. Będziemy wiedzieli, czy nie ma uszkodzonych kości. Sądzę, że nie. Tak czy inaczej, uraz nie był wcale mały. Zawodnik najprawdopodobniej będzie musiał zostać wykluczony z najbliższych konkursów. Występ naprawdę jest mało prawdopodobny – przekazał doktor Winiarski w rozmowie z TVPSPORT.PL.

Lukas Podolski zabrał głos w sprawie polskiej kadry. Te słowa o Rosji wywołają ogromne emocje

Aby zobaczyć, jak wyglądał ślub Kamila Stocha i Ewy Bilan-Stoch, przejdź do galerii poniżej.

Jak doszło do kontuzji Stocha? Media podają informacje

Zdaniem informacji medialnych, do kontuzji Kamila Stocha miało dojść w trakcie godzinnych porannych w środę 12 stycznia 2022 roku, kiedy to sportowiec brał udział w rozruchu. Informacja o ominięciu startu przez mistrza olimpijskiego z Soczi nie zostały jeszcze potwierdzone przez zarząd PZN, ale w trakcie kolejnych godzin powinno pojawić się więcej informacji na ten temat.

Sonda
Czy Kamil Stoch zostanie złotym medalistą olimpijskim?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze