Kamil Stoch

i

Autor: AP PHOTO Kamil Stoch

Wielki pech Kamila Stocha! Występ w Zakopanem może być zagrożony?

2022-01-12 11:44

Kamil Stoch nie wystąpi w Zakopanem?! Niepokojące informacje w sprawie lidera kadry pojawiły się w środowe (12 stycznia) przedpołudnie. Dziennikarz TVP Sport Michał Chmielewski przekazał złe wieści o tym, że Stoch najprawdopodobniej podkręcił kostkę. Na początku nie było wiadomo, czy będzie w stanie wystąpić na Wielkiej Krokwi w ten weekend.

Złe informacje pojawiły się tuż przed weekendowym konkursami Pucharu Świata w Zakopanem. Dziennikarze donieśli o drobnym urazie Kamila Stocha. Pojawiły się poważne zmartwienia w sprawie lidera kadry Michala Doleżala. Skoczek miał podkręcić stopę. Kibice zastanawiali się, czy zawodnik będzie w stanie wystąpić podczas Pucharu Świata w Zakopanem.

PŚ Zakopane: Stoch opuści konkursy?

- Według moich informacji Kamil Stoch nie skacze dziś na Wielkiej Krokwi. Na rozruchu podkręcił kostkę. Podobno, podobno ma zdążyć na PŚ w Zakopanem, choć nie na 100 procent. Jak nie urok… - napisał na Twitterze dziennikarz TVP Sport Michał Chmielewski. Szybko pojawiła się jednak ważna wypowiedź sekretarza generalnego PZN Jana Winkla dla Sport.pl. - Kamil Stoch podkręcił kostkę na rozgrzewce. Dlatego dziś nie będzie skakał w treningu kadry na Wielkiej Krokwi. Ale jego start w Pucharze Świata w Zakopanem jest niezagrożony - powiedział.

NIE PRZEGAP! Legendarny Fortuna komentuje powrót Stocha. Za szybko? Zwraca uwagę na ważny szczegół

PŚ Zakopane - Kiedy?

Konkursy Pucharu Świata w Zakopanem już w ten weekend 14-16 grudnia. Odbędą się dwa konkursy - drużynowy i indywidualny, kolejno w sobotę i niedzielę. Transmisje na żywo na antenach Telewizji Polskiej i Eurosporcie 1.

Kubacki i Żyła walczą dalej, Stoch nie wróci na Zakopane

Noworoczny quiz sportowy. Co zapamiętałeś z 2021 roku?

Pytanie 1 z 38
Sukcesów nie brakowało także u Roberta Lewandowskiego. Ile bramek strzelił w sezonie 2020/2021 w niemieckiej Bundeslidze, bijąc rekord Gerda Muellera?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze