Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch

i

Autor: PHOTO JACEK KOZIOL/SE/EAST NEWS Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch

poruszające słowa

Miażdżące wyznanie Ewy Bilan-Stoch! Żona Kamila Stocha o wszystkim opowiedziała publicznie, poruszające słowa

2022-12-15 10:42

W ostatnich miesiącach Ewa Bilan-Stoch w pocie czoła pracowała nad swoim wernisażem, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Po skończonej pracy, żona Kamila Stocha postanowiła odpowiedzieć na pytania fanów, których jak można się domyślić, nie brakowało. Jedno z nich, a w zasadzie odpowiedź Ewy Bilan-Stoch może poruszyć wiele osób. Zdecydowała się na mocne wyznanie.

Ewa Bilan-Stoch zalicza się do grona pracujących partnerek polskich sportowców, które stale chcą się rozwijać i realizują kolejne projekty w swojej karierze. Przed laty żona lidera reprezentacji Polski w skokach przyznała się nawet, że jest pracoholiczką. W ostatnim czasie Ewa Bilan-Stoch sporą część swojej uwagi poświęciła na tworzenie wernisażu, w ramach którego fotografowała najbardziej utytułowanych skoczków narciarskich, wraz z ich wszystkimi medalami. Przy okazji postanowiła opowiedzieć internautom poruszającą historię. 

Poruszające słowa Ewy Bilan-Stoch! Żona lidera reprezentacji Polski w skokach opowiedziała o wyjątkowym spotkaniu

Po zakończonej pracy, Ewa Bilan-Stoch postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań, które nurtowały jej fanów. Jedna historia szczególnie mogła zainteresować internautów, bowiem żona Kamila Stocha została zapytana o najbardziej emocjonalne lub wzruszające zdjęcie, jakie miała okazję wykonać do wystawy. Okazuje się, że najbardziej w pamięci utkwiło jej spotkanie z jednym z norweskich skoczków.

Miażdżące wyznanie Ewy Bilan-Stoch! Żona Kamila Stocha o wszystkim opowiedziała publicznie, poruszające słowa

- To ciekawe pytanie. Z pewnością Bjorna Einara Romorena. Zdjęcie powstało w jego domu, dzień po tym, jak zakończył chemioterapię. To był szczególny moment - napisała w odpowiedzi Ewa Bilan-Stoch zdradzając, jak powstało jedno z jej zdjęć do wystawy. W 2019 roku u norweskiego skoczka zdiagnozowany rzadką chorobę nowotworową, która zaatakowała kości kręgosłupa. Na szczęście Romorenowi udało się wygrać z chorobą.

Sprawdźcie, jak wygląda naprawdę małżeństwo Kamila Stocha i Ewy Bilan-Stoch, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy Kamil Stoch wygra Puchar Świata w sezonie 2022/23?
Ewa Bilan-Stoch opowiedziała poruszającą historię z pracy

i

Autor: Instagram/ ewabilanstoch screen Ewa Bilan-Stoch opowiedziała poruszającą historię z pracy

Widział na żywo to, czego nie pokazali w TV!

Posłuchaj o największych ABSURDACH mundialu w Katarze.

Listen to "BYŁ NA MISTRZOSTWACH wymienia ABSURDY Kataru. SuperSport+" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze