Robert Lewandowski, Adam Małysz

i

Autor: Cyfra Sport, ANDRZEJ LANGE/SUPER EXPRESS Robert Lewandowski, Adam Małysz

fatalna pomyłka

Pomylili wielkiego rywala Adama Małysza z Robertem Lewandowskim! Wszystko przez jedno zdjęcie Ewy Bilan-Stoch

2022-12-12 20:28

Robert Lewandowski już dawno temu zapisał się złotymi zgłoskami w historii polskiego sportu i trudno znaleźć osobę, która nie wiedziałaby, jak wygląda kapitan reprezentacji Polski. "Lewy" jest popularny do tego stopnia, że niektórzy widzą go nawet tam, gdzie go nie ma. Tak jak na jednym ze zdjęć Ewy Bilan-Stoch, gdzie pomylili wielkiego rywala Adama Małysza właśnie z Lewandowskim.

W historii polskiego sportu nie brakuje zawodników, którzy swoimi zasługami, występami i pozycją zasłużyli na miano prawdziwych legend. Wśród nich bez dwóch zdań znajdują się Adam Małysz, czy Robert Lewandowski. Kapitan reprezentacji Polski ostatnio jest na ustach wielu kibiców, przez co jeszcze łatwiej fanom dopatrzyć się jego obecności niemalże wszędzie. Jak się okazuje, internauci znaleźli "Lewego" nawet na zdjęciu Ewy Bilan-Stoch, ale jak się szybko okazało, to był akurat wielki rywal Adama Małysza.

Wzięli Martina Schmitta za Roberta Lewandowskiego! Wystarczyło jedno zdjęcie Ewy Bilan-Stoch, żeby pomylili skoczka z kapitanem polskich piłkarzy

Żona Kamila Stocha pracuje nad swoim wernisażem, a kulisami swojej pracy dzieli się w mediach społecznościowych. Od kilku dni internauci mogą tam znaleźć zdjęcia skoczków narciarskich, którzy chwalą się wszystkimi medalami, jakie zdobyli w swojej karierze. Oprócz oczywiście Kamila Stocha, czy Dawida Kubackiego, na Instagramie Ewy Bilan-Stoch pojawił się również Martin Schmitt, który przed laty konkurował z Adamem Małyszem. Niestety, wielu fanów wzięło go za Roberta Lewandowskiego. 

Pomylili wielkiego rywala Adama Małysza z Robertem Lewandowskim! Wszystko przez jedno zdjęcie Ewy Bilan-Stoch

- Zdania były podzielone. Dużo osób myślało, że to Robert Lewandowski. Ale jeszcze więcej wyznało, że przez lata kochały się w Martinie :) - napisała na Instagram Stories Ewa Bilan-Stoch wyjaśniając swoim fanom, że to nie kapitan reprezentacji Polski pozuje do zdjęcia z medalami, a wielki rywal Adama Małysza. 

Sonda
Czy Robert Lewandowski zasłużył na Złotą Piłkę?
Martin Schmitt podczas sesji u Ewy Bilan-Stoch

i

Autor: Instagram/ ewabilanstoch screen Martin Schmitt podczas sesji u Ewy Bilan-Stoch

Jaka jest tajemnica sukcesu Dawida Kubackiego? Czy Żyła i Stoch zaskoczą w tym sezonie?

Posłuchaj najnowszego odcinka podcastu SUPER SPORT!

Listen to "KUBACKI W GAZIE, Maroko już wygrało w Katarze" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze