Michal Doleżal

i

Autor: CyfraSport Michal Doleżal

Michal Doleżal nie mógł nie odwiedzić tego miejsca, będąc w Polsce. Opinia była jednoznaczna

2021-11-25 9:12

Skoczkowie wrócili do gry, ruszając z nowym sezonem Pucharu Świata w Niżnym Tagile. Niestety, tego wyjazdu dobrze wspominać nie będzie niemal cała kadra prowadzona przez czeskiego trenera. Michal Doleżal i kadra przez kilka miesięcy ładowali baterie i szykowali się do trudnego sezonu. Szkoleniowiec wybrał się do naszego kraju w wakacje i trafił do ważnego miejsca. Opinia mogła być tylko jedna.

Polscy skoczkowie ciężko trenowali przed nowym sezonem Pucharu Świata. Początek nie był najlepszy, bo zawody w Niżnym Tagile okazały się wietrzną loterią. Problemów nie brakuje, ale atmosfera w zespole nie powinna być zła. Wszyscy z naładowanymi bateriami muszą być gotowi na ciężką rywalizację w olimpijskich. Michal Doleżal pojawił się w minione lato także w Polsce. Nie mógł ominąć Zakopanego i pojawić się tam w jednym z najważniejszych, obecnie muzeów. Jego opinia była krótka, acz dosadna!

NIE PRZEGAP! Klemens Murańka utknął w Rosji. Nie uwierzycie, ile kosztuje dzień pobytu w klinice. Wielka kwota

Michal Doleżal na wakacjach w Polsce

Czeski trener może regularnie pojawiać się w naszym kraju, ale nie zapomina nie tylko o obowiązkach. Nie brakowało czasu, gdy pojawiał się dla przyjemności czy turystycznych spraw. Doleżal przyjechał do Zakopanego i wybrał się do nowego punktu na mapie, czyli oczywiście Kamilandu. To muzeum Kamila Stocha z jego trofeami. Wygląda fenomenalnie! Czy podobało się także szkoleniowcowi?

- Doporučuji vidět - napisał po czesku Michal Doleżal, dodając jedno polskie słowo "Polecam". Fani dziękowali szkoleniowcowi za polecenie miejsca i chętnie wybierali się do galerii prowadzonej przez lidera polskich skoków. Ten ma się, czym chwalić. Nie brakuje złotych orłów, Kryształowych Kul, czy medali olimpijskich.

Puchar Świata 2021/2022

Puchar Świata w skokach narciarskich rozpoczął się w miniony weekend w Niżnym Tagile. Liderem po pierwszym weekendzie jest Niemiec, Karl Geiger. 20 punktów mniej od niego ma Halvor Egner Granerud. Najwyżej z Polaków jest Kamil Stoch - zajmuje dwunaste miejsce.

NIE PRZEGAP! Nie uwierzycie, gdzie znalazł się Adam Małysz. Fani zadawali dociekliwe pytania, jest odpowiedź

Sonda
Czy Michal Doleżal wciąż powinien być trenerem polskich skoczków?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze