Nie uwierzycie, gdzie znalazł się Adam Małysz. Fani zadawali dociekliwe pytania, jest odpowiedź

2021-11-24 17:00
Adam Małysz
Autor: Cyfra Sport Adam Małysz

Start nowego sezonu 2021/22 Pucharu Świata w skokach narciarskich oznacza nie tylko kolejne zawody, ale również wiele podróży i tysiące kilometrów do przebycia. Po konkursach w Niżnym Tagile, polscy skoczkowie oraz członkowie PZN wyruszyli do fińskiego Kuusamo, gdzie odbędą się kolejne zawody. Adam Małysz postanowił pochwalić się swoją wycieczką w mediach społecznościowych, po czym musiał odpowiadać na dociekliwe pytania fanów.

Polscy skoczkowie po nie najlepszym początku nowego sezonu Pucharu Świata 2021/22, w najbliższy weekend będą mieli okazję poprawić swoje loty i zmazać wrażenie pozostawione po zawodach w Niżnym TagileBiało-czerwoni prosto z serca Rosji udali się w podróż do Kuusamo, gdzie odbędzie się kolejny konkurs PŚ. Adam Małysz przyzwyczaił już swoim fanów do tego, że często dzieli się zdjęciami i filmikami z podróży, udostępniając je na swoim Instagramie. Nie inaczej było tym razem, jednak post byłego skoczka sprawił, że internauci mieli wiele pytań. 

Apoloniusz Tajner napisał do Klemensa Murańki bardzo ważną wiadomość. Padły ważne słowa, znamy treść

Pozdrowienia z promu ! Kierunek Kuusamo - pochwalił się na Instagramie Adam Małysz, umieszczając kilka zdjęć ze swojej wycieczki. Post "Orła z Wisły" natychmiast zaciekawił fanów, a były skoczek musiał odpowiedzieć na kilka ważnych pytań, które nie dawały spokoju internautom. - Mnie interesuje skąd i dokąd dokładnie płynie ten prom - napisała pod postem Adama Małysza jedna z internautek. 

Niepokojące plotki o związku Piotra Żyły i Marceliny Ziętek. Piszą o kryzysie, te znaki dają do myślenia

Zobaczcie nieznane zdjęcia ze ślubu Adama Małysza, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Adam Małysz musiał odpowiadać na dociekliwe pytania 

Kobieta nie musiała długo czekać na odpowiedź, a z wyjaśnieniem tej kwestii przyszedł sam "Orzeł z Wisły". - z portu Travemünde w Lubece (Niemcy) do Helsinek :) - zaspokoił ciekawość fanki Adam Małysz, dodając do swojej wiadomości uśmiechniętą buźkę. O ile ciekawość internautki została zaspokojona, tak kolejni fani Adama Małysza zaczęli zastanawiać się, dlaczego "Orzeł z Wisły" przemieszcza się do Finlandii promem, zamiast skorzystać z samolotu. Na to pytanie jak dotąd Adam Małysz nie zdecydował się odpowiedzieć. 

Polski skoczek pokazał zdjęcie ze szpitala w Rosji. Wyjawił całą prawdę, kibice natychmiast zareagowali

Adam Małysz w podróży
Autor: Instagram/ adammalyszofficial screen Adam Małysz w podróży
Sonda
Czy Adam Małysz to najwybitniejszy polski skoczek w historii?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze