Niepokojące plotki o związku Piotra Żyły i Marceliny Ziętek. Piszą o kryzysie, te znaki dają do myślenia

2021-11-24 9:08
Marcelina Ziętek, Piotr Żyła
Autor: Instagram Marceliny Ziętek / CyfraSport Marcelina Ziętek, Piotr Żyła

Piotr Żyła rozkwitnął w ostatnich miesiącach! Popularny skoczek uwielbiany przez kibiców był niesiony na skrzydłach miłości z młodziutką aktorką, Marceliną Ziętek. Niestety, nagle pojawiły się niepokojące plotki dotyczące ich relacji. "Pudelek" opisał kilka znaków, które ich zdaniem mogą wskazywać na kryzys! To naprawdę zastanawiające!

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła przez wiele tygodni ukrywali swoją relację. W końcu jednak młoda aktorka serialu „19+” i skoczek ujawnili, że są w związku i razem dzielą się swoim szczęściem. Wspólne fotografie były idealnym dowodem na to, ze w ich relacji wszystko ma się jak najlepiej. Czy gorące uczucie powoli zaczęło wygasać? Niepokojące plotki pojawiły się na portalu Pudelek.pl. Redaktorzy przytoczyli kilka znaków, które ich zdaniem mają na to wskazywać. To naprawdę zaskakujące!

Co ze związkiem Marceliny Ziętek i Piotra Żyły?

Uśmiechy i sielanka już się skończyły? Jakichkolwiek poważnych znaków brak. Tak samo oficjalnych stanowisk sportowca i aktorki. Pierwszym znakiem jest fakt, że Marcelina Ziętek nie obserwuje swojego ukochanego. Jeszcze niedawno ochoczo zostawiała polubienia pod różnymi postami, ale to już przeszłość. Dawno nie widzieliśmy także wspólnych fotografii. Ostatni post, pod którym oznaczona była Marcelina pochodzi z wakacji…

NIE PRZEGAP! Polski skoczek pokazał zdjęcie ze szpitala w Rosji. Wyjawił całą prawdę, kibice natychmiast zareagowali

Zobacz odważne zdjęcia Marceliny Ziętek w galerii poniżej! Od razu robi się gorąco!

Dziennikarzy „Pudelka” martwi także fakt, że aktorka nie wspierała skoczka podczas konkursów inaugurujących sezon. Zawsze wrzucała na Instagrama zdjęcia, jak ogląda zawody i gorąco dopinguje ukochanego, a przy okazji zawodów w Niżnym Tagile już tak nie było… Zabrakło też wsparcia po słabszym starcie.

Puchar Świata 2021/2022

Puchar Świata w skokach narciarskich rozpoczął się w miniony weekend w Niżnym Tagile. Liderem po pierwszym weekendzie jest Niemiec, Karl Geiger. 20 punktów mniej od niego ma Halvor Egner Granerud. Najwyżej z Polaków jest Kamil Stoch - zajmuje dwunaste miejsce.

Kamil Stoch zmartwił kibiców tajemniczą wypowiedzią. Adam Małysz zaskoczył: Coś jest na rzeczy!

Sonda
Czy kibicujesz związkowi Piotra Żyły i Marceliny Ziętek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze