Apoloniusz Tajner, Klemens Murańka

i

Autor: Cyfra Sport, Instagram/ klems221.5 Apoloniusz Tajner napisał do Klemensa Murańki

Apoloniusz Tajner napisał do Klemensa Murańki bardzo ważną wiadomość. Padły ważne słowa, znamy treść

2021-11-23 8:59

Zawodów w Niżnym Tagile, które rozpoczęły sezon 2021/22 Pucharu Świata w skokach narciarskich, Polacy nie mogą zaliczyć do najbardziej udanych. Oprócz dość kiepskich występów Biało-czerwonych, jeden ze skoczków - Klemens Murańka, otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Apoloniusz Tajner postanowił podnieść go na duchu w tych trudnych chwilach i napisał mu ważną wiadomość.

Polscy kibice skoków narciarskich z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie kolejnego sezonu 2021/22 Pucharu Świata, który wystartował w ubiegły weekend 20-21 listopada w Niżnym Tagile. Po świetnych kwalifikacjach w wykonaniu Kamila Stocha, podczas dwóch pierwszych konkursów nie było już jednak tak kolorowo. Najmniej powodów do radości miał jednak Klemens Murańka, który otrzymał dwa pozytywne wyniki testów na obecność koronawirusa i nie tylko nie mógł skakać w Niżnym Tagile, ale najbliższe dni spędzi w specjalnej klinice w Rosji. Okazuje się, że Apoloniusz Tajner zdecydował się podnieść skoczka na duchu i napisał do niego bardzo ważną wiadomość. 

Michal Doleżal podjął ważną decyzję. Polscy skoczkowie staną przed wielkim wyzwaniem, jasne stanowisko

Murańka dostał ważną wiadomość od Tajnera

Dla zawodnika taka izolacja jest deprymująca. Dlatego napisałem Klemensowi, żeby się nie załamywał. Te kilka dni szybko miną i będzie mógł wrócić do treningu. Skoczek w trakcie sezonu chce jak najwięcej skakać, uczestniczyć w zawodach, ale Klemens musi po prostu uzbroić się w cierpliwość - wyznał Apoloniusz Tajner, cytowany przez portal "WP Sportowe Fakty", po zawodach w Niżnym Tagile.

Karolina Małysz w samym stroju kąpielowym. Córka Adama Małysza to już dojrzała kobieta, ale widoki!

Zobaczcie, jak przez lata zmieniał się Apoloniusz Tajner, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Słaby start sezonu polskich skoczków

Po pierwszym weekendzie nowego sezonu 2021/22 Pucharu Świata w skokach narciarskich, najwięcej powodów do zadowolenia na Karl Geiger. Niemiecki zawodnik jest obecnie na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej, mając na swoim koncie 180 punktów. Tuż za nim, ze stratą 20. oczek uplasował się Halvor Egner Granerud, a na trzecim stopniu podium znajduje się Ryoyu Kobayashi, który na 80 punktów. Najlepszy z Polaków, Kamil Stoch zajmuje obecnie 12. miejsce z dorobkiem 45 oczek. 

Apoloniusz Tajner podsumował Piotra Żyłę w dwóch słowach. Celne spostrzeżenie, nie każdy by na to wpadł

Sonda
Czy będziesz kibicować Polakom, podczas PŚ Wisła 2021?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze