Karolina Małysz w samym stroju kąpielowym. Córka Adama Małysza to już dojrzała kobieta, ale widoki!

2021-11-21 13:52
Karolina Małysz
Autor: Instagram Karolina Małysz

Karolina Małysz w krótkim czasie stała się w Polsce bardzo popularna. Duża w tym zasługa mediów społecznościowych, na których regularnie pojawiają się zdjęcia córki Adama Małysza. Tym razem dziecko legendy polskich skoków zaskoczyło fotką w samym stroju kąpielowym. Na dość odważnym zdjęciu widać zapierające dech w piersiach widoki, a niektórzy fani mogą zastanawiać się kiedy Karolina Małysz tak wydoroślała!

Karolina Małysz po raz kolejny dała fanom powód do pozytywnych komentarzy. Tym razem córka Adama Małysza postanowiła pokazać zdjęcia ze wspólnej podróży z mężem do Meksyku. Karolina Małysz i jej ukochany Kamil wyjechali do odległego kraju, a pociecha legendy polskich skoków opowiedziała obserwującym na Instagramie o przeżyciach. Jednak najwięcej uwagi przykuł nie opis przy zdjęciu, a sama fotka. Karolina Małysz pozowała w samym kostiumie kąpielowym i zdecydowanie można powiedzieć, że nie jest już dzieckiem, a prawdziwą kobietą! Jeszcze niedawno kibice kojarzyli córkę "Orła z Wisły" jako sympatycznego szkraba, ale bardzo szybko wydoroślała i dzisiaj to już pani Karolina!

To już absolutny koniec dla Apoloniusza Tajnera. Nadzieja prysła, nie ma już żadnego wyjścia

Karolina Małysz w samym stroju kąpielowym

Na zdjęciu Karolina Małysz siedzi tyłem do aparatu, ale widać na pierwszy rzut oka, że dba o formę i jej ciało jest bardzo wysportowane. Zdjęcie córki Małysza wywołało mnóstwo komentarzy i reakcji na portalu społecznościowym. Sama kobieta przy fotce opublikowała opis, dzięki któremu obserwujący mogli dowiedzieć się więcej o samym Meksyku. "Jukatan słynie nie tylko z przepięknych plaż i tajemniczych ruin Majów. Jedną z najciekawszych atrakcji tego regionu są cenoty (cenotes), czyli naturalne studnie krasowe. Szacuje się, że na Jukatanie znajduje się ponad 6 tysięcy cenot, a część z nich, do dziś nie została zbadana" - napisała Karolina Małysz.

Po tym, co zrobił Kamil Stoch, Adam Małysz powiedział tylko jedno słowo. Naprawdę tak o nim myśli!

Karolina Małysz na wakacjach

Córka Adama i Izabeli Małyszów opowiedziała również o zwyczajach wyjątkowego miejsca, do którego trafiła. "Wstęp do cenoty jest płatny, a przed wejściem należy wziąć prysznic, aby nie zanieczyszczać tej krystalicznej wody. Kilka cenot zawiera dodatkowe atrakcje dla turystów - w obecnej na zdjęciu Cenote Hacienda Oxman przywieszono linę, na której można skakać do wody" - dowiedzieliśmy się z jej wpisu na Instagramie.

Sonda
Czy Karolina Małysz jest podobna do Adama Małysza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze