Karolina Małysz stanęła przed prawdziwym cudem. Mowa o Pierzastym Wężu, widok zapiera dech

2021-11-09 18:28
Karolina Małysz
Autor: Instagram/karolina_malysz Karolina Małysz

Karolina Małysz od ponad dwóch miesięcy jest szczęśliwą mężatką. Wraz ze swoim mężem najpierw wybrali się w podróż poślubną na grecką wyspę Santorini, gdzie podziwiali przepiękne krajobrazy, a teraz wylądowali na drugiej półkuli. Córka Adama Małysza chętnie dokumentuje pobyt w Meksyku, gdzie miała okazję zobaczyć jeden z cudów świata. Przy okazji podzieliła się ciekawymi informacjami o niezwykłej budowli.

Karolina Małysz przez wiele lat pozostawała w cieniu swojego bardzo popularnego ojca, Adama Małysza. 24-latka raczej stroniła od rozgłosu i nie udzielała wywiadów, ani nie pokazywała się w telewizji. Popularność zaczęła zdobywać dzięki mediom społecznościowym. Karolina Małysz na Instagramie jest bardzo aktywna, a swoich fanów zachwyca zdjęciami z podróży.

Karolina Małysz oczarowuje urodą. Córka Adama pokazała gorące zdjęcie z Meksyku

Karolina Małysz stanęła przed cudem. Zdjęcie zachwyca

Córka "Orła z Wisły" nigdy nie ukrywała, że podróże to jej pasja. Miała okazję zwiedzić już kilka zakątków świata, a teraz może robić to ze swoim mężem. Z Kamilem pobrała się na początku września, a informacje o ich ślubie odbiły się szerokim echem w mediach. Świeżo upieczone małżeństwo miało okazję wybrać się już w podróż poślubną.

Rosjanie bezlitośni w sprawie inauguracji Pucharu Świata. Kibice nie będą zadowoleni

Para postawiła na Grecję, a konkretnie na Santorini. Na Instagramie Karoliny Małysz pojawiło się kilka zdjęć z tej wyprawy. Ale to nie koniec podróżowania. Niedawno Małysz pokazała fotografie z innego zakątka świata. Tym razem celem podróży małżeństwa był Meksyk. Zachwycające jest przede wszystkim jedno z ostatnich zdjęć.

Zachwycające zdjęcie Karoliny Małysz. Było co podziwać

Karolina Małysz miała okazję stanąć przed jednym z siedmiu cudów świata. Mowa tu o Chichen Itza, czyli prekolumbijskim miaście Majów położonym na meksykańskim półwyspie Jukatan. W jego skład wchodzą potężne kamienne budowle. Jedną z nich jest Świątynia Kukulkana i to właśnie ta budowla została uwieczniona na zdjęciu Karoliny Małysz.

Jak napisała córka byłego skoczka, świątynia została poświęcona majańskiemu bogu Stworzyciela Świata, przedstawionego jako Pierzasty Wąż - można przeczytać w opisie do fotografii. Zdjęcie zachwyciło fanów. - Niesamowite miejsce, fantastycznie - czytamy w jednym z komentarzy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze