Po tym, co zrobił Kamil Stoch, Adam Małysz powiedział tylko jedno słowo. Naprawdę tak o nim myśli!

2021-11-19 20:25
Kamil Stoch, Adam Małysz
Autor: SE Kamil Stoch, Adam Małysz

Adam Małysz od lat może być spokojny o przyszłość polskich skoków narciarskich. Gdy jego sportowa kariera zmieszała ku końcowi, wydawało się, że na takiego zawodnika będziemy czekali długimi latami. Tymczasem w ślady mistrza poszedł Kamil Stoch, który od lat należy do ścisłej światowej czołówki. Małysz stara się więc na bieżąco komentować poczynania młodszego kolegi, a po ostatnich wyczynach mógł użyć już tylko jednego słowa.

Adam Małysz nie mógł przejść obojętnie obok tego, co wydarzyło się w piątek. Po letnich zawodach Kamil Stoch raczej nie był wymieniany w gronie faworytów w sezonie zimowym, przynajmniej na początku. Przed konkursami Pucharu Świata w Niżnym Tagile Polak spisywał się jednak w treningach całkiem nieźle, co rozbudziło apetyty kibiców. W piątek, podczas kwalifikacji, po prostu odpalił petardę. Kamil Stoch znokautował resztę stawki i zdecydowanie wygrał kwalifikacje przed premierowymi zawodami w sezonie 2021/22. Adam Małysz na gorąco postanowił skomentować wyczyn młodszego kolegi, a słowo, jakiego użył, mówi wiele o relacji między panami.

Aż nas zmroziło po zobaczeniu, z czym Kamil Stoch musi się zmagać przed zawodami w Rosji! W Polsce to nie do pomyślenia

Kamil Stoch znokautował rywali. Komentarz Małysza

Po takim nokaucie, jaki zobaczyliśmy w piątek, cała sportowa Polska znowu mówiła tylko o Kamilu Stochu. Adam Małysz niedługo po zakończeniu kwalifikacji postanowił opublikować na Facebooku wpis, w którym określił Kamila Stocha mianem "niesamowitego". Dyrektor naszej kadry, a kiedyś świetny skoczek i kolega z reprezentacji Stocha, ma o nim bardzo dobre zdanie i to potwierdziło się po raz kolejny. "Kamil Stoch z przytupem otwiera sezon. Skacze 135 m i wygrywa w Niżnym Tagile kwalifikacje do inauguracyjnego konkursu Pucharu Świata! Jest niesamowity!" - napisał na portalu społecznościowym "Orzeł z Wisły".

Rozbrajająca wypowiedź Piotra Żyły o prezydencie i premierze. Nie miał oporów, by powiedzieć to publicznie

Adam Małysz o polskich skoczkach

Adam Małysz nie zapomniał oczywiście również o innych reprezentantach naszego kraju. Biało-czerwoni nie mieli może takiego błysku jak Stoch, na co zwrócił uwagę Małysz, ale swoje zrobili. Z wyjątkiem Klemensa Murańki i Stefana Huli, którzy nie uzyskali promocji do konkursu głównego PŚ w Niżnym Tagile. "Oprócz Kamila do zawodów awansowali Jakub Wolny, Dawid Kubacki, Piotr Żyła i Andrzej Stękała. Nie zachwycili, ale podstawowe zadanie wykonali. Bez awansu niestety Klemens Murańka i Stefan Hula" - przekazał fanom na Facebooku Adam Małysz.

Sonda
Kamil Stoch to najlepszy skoczek w historii skoków?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze