Kamil Stoch

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Stoch

Aż nas zmroziło po zobaczeniu, z czym Kamil Stoch musi się zmagać przed zawodami w Rosji! W Polsce to nie do pomyślenia

2021-11-19 12:59

Kolejny sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich 2021/22 wreszcie się rozpoczyna i fani sportów zimowych znów będą mogli dopingować swoich ulubieńców w czasie kolejnych zawodów. Tym razem, podczas pierwszego konkursu, skoczkowie mierzyć się będą na skoczni w Niżnym Tagile w samym sercu Rosji. To, co skoczkowie zastali na miejscu pokazał Kamil Stoch, czym sprawił, że aż nas zmroziło.

Kibice skoków narciarskich z utęsknieniem czekali na dzień, w którym rozpocznie się kolejny sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich 2021/22. Po wielu miesiącach przerwy, wreszcie nadeszła chwila, na którą wszyscy czekali. Pierwszy konkurs nowego sezonu Pucharu Świata, który rozegrany zostanie w Niżnym Tagile, już teraz wzbudza wiele emocji, chociaż w piątkowe popołudnie zawodnicy wezmą udział dopiero w kwalifikacjach. Co oczywiste, zawodnicy zameldowali się w Niżnym Tagile odpowiednio wcześniej, a Kamil Stoch tuż po tym, jak wysiadł z samolotu pokazał fanom, co czekało na nich w Rosji. 

Szokująca decyzja Michala Doleżala przed startem Pucharu Świata! Tego nikt się nie spodziewał

W poprzednich sezonach, nowy sezon Pucharu Świata rozpoczynał się od zawodów w Wiśle, jednak warunku pogodowe i dodatnia temperatura sprawiały, że organizatorzy musieli się namęczyć, aby obiekt był odpowiednio przygotowany do zawodów. Tym razem postawiono na Niżny Tagił, gdzie panują zupełnie inne warunki, o czym na własnej skórze przekonali się skoczkowie. 

Dawid Kubacki przeżył prawdziwy koszmar. Sceny ze skoczni mrożą krew w żyłach, okropne obrazki

Sprawdźcie, jaki majątek zgromadził Kamil Stoch, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Kamil Stoch potwornie marznie w Rosji! Okropne mrozy

Po tym, jak Kamil Stoch wysiadł z samolotu na lotnisku, od razu postanowił pokazać fanom, jaka pogoda panuje w samym sercu Rosji. Okazuje się, że temperatura w Niżnym Tagile jest o kilkanaście stopni niższa, niż w Polsce. - Ostatnia część podróży, czyli busikiem już do Niżnego Tagiła. Troszkę zimno… - 16 stopni – zdradził Kamil Stoch przed pierwszymi zawodami nowego sezonu Pucharu Świata. Taka pogoda w Polsce, w połowie listopada nie zdarza się zbyt często i jeśli już temperatura do takich wartości, to jest to anomalia. W samym sercu Rosji jest to z kolei codzienność. 

Rozbrajająca wypowiedź Piotra Żyły o prezydencie i premierze. Nie miał oporów, by powiedzieć to publicznie

Kamil Stoch marznie w Rosji

i

Autor: Instagram/ kamilstochofficial screen Kamil Stoch marznie w Rosji

Kiedy zawody Pucharu Świata w Polsce? Konkursy w Wiśle i Zakopanem DATA

Po zawodach w Niżnym Tagile, skoczkowie wyruszą do Finlandii, by zmierzyć się na skoczni w Ruce. Później, za dwa tygodnie zawitają do Wisły. Konkursy na obiekcie im. Adama Małysza zaplanowane są w dniach 4-5 grudnia. Na zawody Pucharu Świata w Zakopanem będziemy musieli poczekać z kolei do nowego roku. Zmagania w stolicy Tatr zaplanowane są na weekend 15-16 stycznia 2022 roku. 

Justyna Żyła w zaledwie trzy lata zmieniła się nie do poznania! Porównała swoje zdjęcia i... wow

Sonda
Czy będziesz oglądał skoki narciarskie na antenie TVN?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze