Adam Małysz

i

Autor: ALEX MARCINOWSKI / SUPER EXPRESS Adam Małysz

Wszystko staje się jasne!

Na jaw wychodzą szczegóły spotkania Małysza z Thurnbichlerem. Media podały kluczowe informacje, wszystko może być jasne

2023-12-11 15:31

Na jaw wychodzą szczegóły rozmów między Adamem Małyszem i Thomasem Thurnbichlerem! Prezes PZN zapowiadał, że odbędzie spotkanie z trenerem polskich skoczków, a "WP SportoweFakty" podały nawet, kiedy dojdzie do rozmów. Wszystko staje się jasne!

Adam Małysz i Thomas Thurnbichler mają przed sobą bardzo ważne spotkanie! W związku z nienajlepszą dypozycją polskich skoczków, prezes PZN zapowiedział, że odbędzie spotkanie z trenerem Polaków, aby przedyskutować sytuację. Portal "WP SportoweFakty" ustalił, kiedy do rozmów dojdzie. Wszystko staje się jasne.

Adam Małysz spotka się z Thurnbichlerem. Media podają szczegóły

O spotkaniu z Thurnbichlerem Małysz powiedział po zawodach w Klingenthal, zaznaczając, że nie zamierza zostawiać Thurnbichlera z problemem sam i chce poznać jego metodykę zwalczania problemów. 

- Nie możemy tak tego zostawić. Jesteśmy zwierzchnikami Thomasa i musi powiedzieć, jaki jest jego plan, żeby zawodnicy zdecydowanie się poprawili. Dzisiaj nie ma czasu na trenowanie, muszą skakać. Ja jednak wierzę, że przełom nastąpi - powiedział Małysz na antenie TVN.

Według informacji medialnych, na spotkanie między prezesem PZN a Thomasem Thurnbichlerem dojdzie jak najszybciej to tylko możliwe, to jest dzisiaj w poniedziałek 11 grudnia 2023 roku. 

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze