Apoloniusz Tajner

i

Autor: Cyfra Sport Apoloniusz Tajner

Wyjawił prawdę!

Na jaw wyszła prawda na temat Michala Doleżala. Apoloniusz Tajner nie gryzł się w język, Małysz odegrał ważną rolę!

2022-12-14 13:33

Apoloniusz Tajner wyjawił całą prawdę na temat Michala Doleżala. Okazuje się, że los czeskiego szkoleniowca przesądzony był o wiele wcześniej, niż podane to było do opinii publicznej. Były szef Polskiego Związku Narciarskiego wyznał całą prawdę, okazuje się, że Adam Małysz odegrał we wszystkim też bardzo istotną rolę!

Apoloniusz Tajner zdecydował się wyjawić kulisy zwolnienia Michala Doleżala z funkcji trenera reprezentacji Polski w skokach narciarskich. Okazuje się, że decyzja o zmianie szkoleniowca zapadła o wiele wcześniej, gdyż w styczniu, a nie w marcu 2022 roku. Cała prawda wyszła na jaw. Wiemy też, jaką rolę odegrał Adam Małysz w wyborze nowego szkoleniowca.

Apoloniusz Tajner szczerze o Michale Doleżalu. Prawda wyszła na jaw

Jak powiedział Tajner w rozmowie z magazynem Sportowy24, decyzje w sprawie znalezienia zastępcy Doleżala zadziały się wcześniej, niż ogłoszono rozstanie z czeskim trenerem.

- Decyzja była bardzo przemyślana, w tamtym momencie konieczna do wykonania. Tak naprawdę, o zmianie szkoleniowca zdecydowaliśmy już w styczniu, choć z ogłoszeniem czekaliśmy do zakończenia sezonu - powiedział Tajner. 

Były trener przyznał także, że decyzja o tym, aby Thomas Thurbichler pracował z reprezentacją Polski, była w dużej mierze inicjatywą Adama Małysza.

- Nie była to tylko moja decyzja, żeby zatrudnić Thomasa Thurnbichlera, ale przede wszystkim Adama Małysza  - mówił Tajner.

Sonda
Czy Apoloniusz Tajner był dobrym prezesem PZN?
Rozmowa z Apoloniuszem Tajnerem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze