Nie uwierzycie, czym zajmuje się córka Piotra Żyły. Justyna wszystko zdradziła, nie mogła ukryć dumy

2021-10-27 9:22
Justyna Żyła
Autor: Instagram/ justynazyla Justyna Żyła

Piotr Żyła może z wielką radością patrzeć na to, jak jego dzieci ze związku z Justyną Żyłą dojrzewają. Celebrytka raz na jakiś czas chwali się swoimi pociechami w mediach społecznościowych, a ostatnio pokazała nieznany szerzej talent swojej córki. Kiedy dowiecie się, czym zajmuje się córeczka skoczka narciarskiego, nie będziecie mogli ukryć zdziwienia.

Piotr Żyła i Justyna Żyła mogą się pochwalić dwójką dzieci, które wzbudzają wielką ciekawość fanów. Była uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" często pokazuje w mediach społecznościowych zdjęcia pociech i za każdym razem fotografie cieszą się nieprawdopodobną popularnością. Tym razem celebrytka postanowiła pokazać nieznany publicznie talent swojej córeczki. Będziecie w szoku.

Paulo Sousa zabrał oficjalny głos w sprawie Matty’ego Casha. Na tę informację czekali wszyscy kibice

Justyna Żyła chwali się dziećmi. Uwielbia o nich opowiadać

O tym, że Justyna Żyła uwielbia opowiadać o swoich pociechach, nie trzeba przekonywać nikogo. W rozmowie z portalem "pareting.pl" zdradziła nawet, jakie plany względem przyszłości mają Karolina i Kuba Żyłowie.

- Kiedy pytam Kubę: Co ty będziesz robił, jak się nie będziesz uczył? Przecież nie znajdziesz dobrej pracy, nie pójdziesz na studia, odpowiada mi, że będzie skoczkiem. Z kolei Karolina chce być kosmetyczką – mówiła Justyna Żyła w wywiadzie.

Tym razem, Żyła poszła o krok dalej i pokazała w mediach społecznościowych wielki talent swojej córeczki. Sama gwiazda nie mogła ukryć dumy, patrząc na swoje dziecko.

Arkadiusz Milik kupił… stadion byłego klubu! Zaskakujący ruch polskiej gwiazdy

Aby zobaczyć prawdę na temat wyznania Justyny Żyły, przejdź do galerii poniżej.

Wielki talent córki Justyny Żyły. Celebrytka nie ukrywa dumy

Okazuje się, że Karolina Żyła jest niezwykle utalentowana muzycznie. Dziewczynka bardzo dobrze radzi sobie na lekcjach pianina, o czym mogliśmy przekonać się na Instagramie Justyny Żyły. Czy dziewczynka w związku ze swoim talentem porzuci marzenia o zostaniu kosmetyczką? Tego nie wiemy. Wiadomo, że z umiejętności Karoliny bardzo dumna jest mama.

- Jestem z Ciebie dumna - możemy przeczytać na Instagramie.

Justyna Żyła
Autor: instagram.com/justynazyla
Sonda
Czy podoba Ci się Justyna Żyła?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze