NIEPOKOJĄCE wieści o stanie zdrowia Kamila Stocha. Ból był POTWORNY, nie do wytrzymania!

2020-11-22 12:38 md
Kamil Stoch
Autor: SE Kamil Stoch

W niedzielne popołudnie w Wiśle rozegrany zostanie indywidualny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich. Na skoczni ma pojawić się m.in. także i Kamil Stoch. Jak się jednak okazuje, przygotowania do tych zawodów nie przebiegały w przypadku polskiego mistrza olimpijskiego bezproblemowo. Pojawiły się niepokojące wieści o jego stanie zdrowia.

Na ten weekend fani skoków narciarskich czekali bardzo długo. Poprzedni sezon został bowiem przedwcześnie zakończony na początku marca w wyniku wybuchu pandemii koronawirusa. Teraz zawody odbywają się naturalnie bez udziału kibiców, ale to i tak lepsze niż całkowity brak sportowych emocji. W niedzielę zawodnicy mają zmierzyć się indywidualnie, w sobotę natomiast walczyli w Wiśle drużynowo - wygrali Austriacy.

Marcin Najman nazwał Don Kasjo OHYDNYM określeniem. Przemówił po SKANDALU, WYBIELA się

Ale czy aby na pewno Kamil Stoch będzie optymalnie przygotowany do rywalizowania o czołowe pozycje w klasyfikacji? Jak poinformował dziennikarz portalu "sport.pl", Piotr Majchrzak, w sobotę polski mistrz musiał zmierzyć się z silną migreną. Na szczęście w niedzielę było już lepiej co pozwala przypuszczać, że skoczek da z siebie wszystko podczas zmagań w Wiśle.

Wszyscy polscy fani skoków narciarskich liczą na doskonały sezon w wykonaniu Kamila Stocha i mają nadzieję, że skoczek zacznie udowadniać swoją wartość od samego początku. Pierwsze odpowiedzi już po aktualnym weekendzie!

Szef FAME MMA o SKANDALU w walce NAJMAN-DON KASJO
Najnowsze