Izabela Małysz i Adam Małysz

i

Autor: SE Izabela Małysz i Adam Małysz

Owocne zbiory

Niesamowite widoki u Izabeli Małysz niczym u Słowackiego. Można tylko zazdrościć, aż ślinka cieknie!

2022-09-03 18:35

Izabela Małysz od lat imponuje wszystkim fanom skoków narciarskich. Żona Adama Małysza w trakcie jego kariery musiała dbać o wszystko w domu, ale nie przeszkodziło jej to w rozwoju. Nawet po długim czasie nie przestaje zaskakiwać w swoich pasjach. Wciąż piękna Izabela Małysz pokazała zdjęcie, którego można tylko zazdrościć. Na takie widoki aż ślinka cieknie!

Izabela Małysz to postać z pewnością nieszablonowa. Choć czasy się zmieniają, to ona wciąż pozostaje taka sama - piękna, naturalna i dbająca o całą rodzinę. Tak było przez wszystkie lata kariery Adama Małysza. Gdy "Orzeł z Wisły" osiągał największe sukcesy, mógł liczyć na nieustające wsparcie w domu. Wybranka serca nie tylko mocno dopingowała ukochanego, lecz także dbała, by na miejscu w Wiśle niczego nie brakowało. Wychowywała córkę Karolinę i doglądała domostwa. Przy tym wszystkim nie zapominała o sobie i kończyła ciężkie studia prawnicze. Jak widać jest osobą o wielu pasjach, a właśnie chyba poznaliśmy kolejną. Całkiem smakowitą!

Pyszne zdjęcie Izabeli Małysz!

Izabela Małysz postanowiła wykorzystać ostatnie chwile mijającego nieubłaganie lata. Podczas gdy ceny owoców w sklepach, podobnie jak innych produktów, przyprawiają o ból głowy, Polacy zastanawiają się skąd zdobyć świeże i zdrowe składniki diety. Wygląda na to, że żona Małysza znalazła na to sposób. Wybrała się do ogrodu w Wiśle, gdzie znalazła niesamowicie dorodne okazy malin.

Na ich widok w kubeczku ślinka sama cieknie! Tym bardziej, że krzewy wyjątkowo obrodziły. W tle widać jeszcze bowiem sporo owoców do zebrania. Z racji tego, że na początku września uczniowie wrócili do szkół, podpowiadamy, że motyw zbierania malin występował także w literaturze. W "Balladynie" Juliusza Słowackiego nie zakończyło się to jednak zbyt pozytywnie. W przeciwieństwie do realnego świata w Wiśle!

Wyciekło, jak wyglądała Mariola Gołota przed laty. Tak zmieniła się żona Andrzeja Gołoty

Zbiory Izabeli Małysz

i

Autor: Instagram Zbiory Izabeli Małysz
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze