Wtopa

Niesmaczny żart ekspertki TVN na antenie. Szybko przeprosiła za te słowa!

2023-04-02 14:58

Ostatni konkurs Pucharu Świata już za nami. Niestety, czekają nas teraz kolejne miesiące przerwy od skoków narciarskich. Ostatni, niedzielny konkurs w Planicy zakończył się niemałą wpadką ekspertki TVN, Magdaleny Pałasz. Fani nie wierzyli, że te słowa padły na antenie. Była skoczkini szybko za to przeprosiła.

Znakomita atmosfera towarzyszyła ostatniemu weekendowi Pucharu Świata w skokach narciarskich. W Planicy odbyły się trzy konkursy – dwa indywidualne i jeden drużynowy. W niedzielę wszystkim dopisywały humory. Piękna pogoda, mnóstwo kibiców na trybunach, dalekie loty i jury, które nie przeszkadzało w swobodnym przeprowadzeniu konkursu. Nic dziwnego, że wszystkim zbierało się na ciepłe wypowiedzi i żarty. Niestety, w pewnym momencie sprawy delikatnie wymknęły się spod kontroli.

Te słowa rozwiewają wątpliwości o przyszłości Kamila Stocha. Wiadomo, co z jego końcem kariery

PŚ Planica: Niesmaczny żart ekspertki TVN na antenie

Magdalena Pałasz to była skoczkini, która obecnie pełni rolę eksperta w Eurosporcie i w TVN-ie. Dla osób, które zaczęły oglądać Puchar Świata w TVN po przenosinach z TVP, była ona jednym z odkryć. Sportsmenka jest błyskotliwa i nie stroni od żartu.

Podczas ostatniego weekendu ze skokami, w studiu dyskutowano na temat bardzo wysokich not, które przyznawali sędziowie. Wiele not było „dwudziestkami”, czyli najlepszymi ocenami, jakie można przyznać za daną próbę. Skromny w przyznawaniu „not marzeń” był tylko arbiter z Japonii. - Może ten japoński sędzia dał 19,5, a nie 20, bo ma oczka takie ściśnięte – powiedziała na antenie.

Ekspertka delikatnie się zaśmiała, a następnie kontynuowano dyskusję na inne tematy. Na Twitterze wybuchła burza. Niestosowność żartu szybko została zrozumiana przez samą Pałasz, która przeprosiła przy kolejnej okazji występu na żywo. Każdy może popełnić błąd – najważniejsza jest jednak świadomość tego i odpowiednia reakcja.

Niesamowity sezon Piotra Żyły. Było złoto MŚ, ale ta liczba może zadziwić

Listen on Spreaker.
Najnowsze